Özdilek Ev Tekstili katalog - 5.1.2022 - 6.30.2022 - sayfa 54 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL *

1 ...

54

... 95
Özdilek Ev Tekstili aktüel ürünler, broşür  - 5.1.2022 - 6.30.2022 - Satıştaki ürünler - üst, Rimmel, şıra, pudra, kapatıcı, allık, fırça. Sayfa 54.
1 ... 54 ... 95

En son fiyatları görmek için 5.1.2022 ile 6.30.2022 arasında geçerli olan bu Özdilek Ev Tekstili kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 94 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Özdilek Ev Tekstili için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 94. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Bir sonraki Özdilek Ev Tekstili alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Özdilek Ev Tekstili

Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
I MAKYAJ GÜZELLİK Doğal Makyaj Trendi Mevsime özel günlük makyaj malzemeleri ve cilt bakımı rutinleriniz için en yeni güzellik ürünlerini derledik. Güzelliğinizi mevsimle bütünleştirerek daha da öne çıkaracak doğal ama göz alıcı bir makyajla yaza ışıl ışıl merhaba deyin! SHOW BY PASTEL Show by Pastel’in Show Your Happiness Blush Toz Allığı, cilde genç ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. İçerdiği bileşenlerle gün boyu kalıcılık sağlar ve yanakları ön plana çıkarır. Üst üste eşit şekilde uygulanabilir dokusu ve anında zengin pigmentasyon özelliğiyle kusursuz bir allık deneyimi sunar. Fiyat: 46 TL 52 REVOLUTION LOVELY Revolution’ın hem yüz hem de vücut fondöteni olan ürünü, su bazlı hafif ve likit bir yapıya sahiptir. Cilde kolayca uyum sağlayıp, saten bir bitiş sağlar. Suya dayanıklıdır, cilt tonunu eşitlerken cildin nefes almasını engellemez. C vitamini ve hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş içeriği, cildin gün boyu parlak ve nemli görünmesini sağlar. Magic Pen Kapatıcı, fırça şeklinde aplikatörü sayesinde ciltteki kusurlu görünümü etkili bir şekilde kapatmaya yardımcı olur. Göz altındaki gölgeleri mükemmel şekilde rötuşlar. Kolay kullanımının yanı sıra cilde kolayca yayılır ve topaklanma görünümü oluşturmaz. Cilt tonunuzla mükemmel uyum sağlar. Fiyat: 230 TL Fiyat: 20 TL RIMMEL LONDON Rimmel London Stay Matte Pressed Powder Pudra, doğal mineraller içerir ve uzun süre kalıcılık sağlar. Gözeneklerin ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Pürüzsüz bir cilt için doğal, mat bitiş sağlar. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu ürün, tek başına veya son rötuşları yapmak için fondötenin üzerine uygulanabilir ya da gün içinde makyajı tazelemek için kullanılabilir. Fiyat: 90 TL 2022

Diğer kataloglar {mağaza}

Son çıkan kataloglar