Özdilek Ev Tekstili katalog - 5.1.2022 - 6.30.2022 - sayfa 47 *

1 ... 47 ... 95
Özdilek Ev Tekstili aktüel ürünler, broşür  - 5.1.2022 - 6.30.2022 - Satıştaki ürünler - gözlüğü, diğer, akvaryum. Sayfa 47.
1 ... 47 ... 95

En son fiyatları görmek için 5.1.2022 ile 6.30.2022 arasında geçerli olan bu Özdilek Ev Tekstili kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 94 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu Özdilek Ev Tekstili kataloğu 268 ürününden daha fazla üründe indirim sunarak satın alacağınız şeyler için en iyi fiyatı almanızı sağlar! Özdilek Ev Tekstili için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 94. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada gözlüğü, diğer, akvaryum ile ilgili promosyonlar bulacak olmanızın yanısıra Özdilek Ev Tekstili bağlantısındaki bu katalog eğe, akvaryum, eğe gibi ürünlerle ilgili birçok indirim de sunmaktadır. Bir sonraki Özdilek Ev Tekstili alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Özdilek Ev Tekstili
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
AKVARYUM KOYU Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde yer alan Akvaryum Koyu’nun bir diğer ismi, Mermer Burnu’dur. Pırıl pırıl ve berrak bir suya sahip olmasıyla deniz altını keşfetmek için idealdir. Yarı amatör deniz gözlüğü ve bir şnorkel ile denizin altını akvaryumda yüzüyormuş gibi görebilmeniz mümkün. DELİKLİ KOY Sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil arayanlar için mutlaka keşfedilmesi gereken Delikli Koy’un, denizi ve sahili çakıl taşlarıyla kaplıdır. Kayaların arasında sizi karşılayacak olan bu doğa harikası koy, İzmir’in Çeşme ilçesinde yer alıyor. KAVAKLIBURUN KOYU Aydın’ın Kuşadası ilçesindeki Dilek Yarımadası’nın 1 kilometrelik kıyısıyla en uzun plajına sahip Kavaklıburun Koyu’nun bir diğer adı da Kalamaki Koyu’dur. Temiz, berrak denizi ve kavak ağaçlarıyla kaplı kıyısıyla Kavaklıburun Koyu sizi büyüleyecek güzelliktedir. MANASTIR KOYU Didim’in en sakin koylarından olan Manastır, denize girmek için son derece güzeldir. Denizinin çarşaf görüntüsü ve kumunun altın rengiyle doğal güzelliği yaşatacak Manastır Koyu’ndan çıplak gözle Yunanistan’ın Farmakonisi ve Agathonisi adalarını seyredebilirsiniz. Delikli Koy / Çeşme 2022 45

Özdilek Ev Tekstili katalogları

En popüler kataloglar