Özdilek Ev Tekstili katalog - 5.1.2022 - 6.30.2022 - sayfa 43 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL *

1 ...

43

... 95
Özdilek Ev Tekstili aktüel ürünler, broşür  - 5.1.2022 - 6.30.2022 - Satıştaki ürünler - yağı, biber, bizim, zencefil, zerdeçal. Sayfa 43.
1 ... 43 ... 95

En son fiyatları görmek için 5.1.2022 ile 6.30.2022 arasında geçerli olan bu Özdilek Ev Tekstili kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 94 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Özdilek Ev Tekstili için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 94. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Bir sonraki Özdilek Ev Tekstili alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Özdilek Ev Tekstili

Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
Çiğ Kuru Yemiş Tüketin Ceviz, badem, fındık gibi kuru yemişler tüketmek, kaliteli yağ almanızı sağlar ve tokluk sürenizi uzatır. Ayrıca kötü kolesterolün düşmesine yardımcı olur ve kalp koruyucu özelliği gösterir. Kavrulmuş kuru yemişler daha yağlı ve tuzlu olacağı için yediğiniz kuru yemişlerin çiğ olmasına dikkat edin. Bir avuç çiğ kuru yemiş, kahvaltıda veya ara öğünlerde çok iyi alternatif olacaktır. Ayaküstü Atıştırmayın Ayaküstü atıştırmak neyi ne kadar yediğinizi fark etmenizi engeller. Hızlı yemek ise tokluk hissine ulaşmanızı zorlaştırır. Yiyeceklerinizi küçük tabak ve kaselere koymanız; ne yediğinizi görmek, daha yavaş yemenizi sağlamak, daha çabuk doymak için ve dolayısıyla kilo vermeyi kolaylaştırmak için önemli bir taktiktir. Hareket Etmeyi İhmal Etmeyin Dünya Sağlık Örgütü, yayınladığı son fiziksel aktivite raporunda, yetişkinlere sağlık yararları için haftada 150 - 300 dakika hareket etmeyi öneriyor. Evde veya dışarıda düzenli tempolu yürüyüş, ip atlamak, pilates, yoga ve dans gibi sevdiğiniz herhangi bir fiziksel aktiviteyi hayatınıza dahil edin. Yemek Yeme Hızınızı Yavaşlatın Yemek yerken yavaşlamaya çalışın, çiğneme sayısını artırın. Çalışmalar, yeme hızı azaldıkça yani çiğneme sayısı arttıkça yediğimiz yemeğin miktarının azaldığını ve yemek sonrası tokluğun arttığını gösteriyor. İş yaparken ve çalışırken ya da bir şeyler izlerken yemek yemektense yemeğe belirli bir zaman ayırmanız ve her lokmadan sonra çatalı, kaşığı bırakmanız yavaşlamaya yardımcı olacaktır. Baharatların Gücünden Faydalanın Zencefil, zerdeçal, karabiber, pul biber, tarçın gibi baharatların bağışıklığı güçlendirmek, kan şekeri kontrolünü sağlamak, iştahı dengelemek, kilo vermeyi hızlandırmak üzerine farklı ve çok yönlü etkileri vardır. Günlük tuz tüketimi için önerilen günlük miktar 5 - 6 gram iken yapılan çalışmalar bizim ülkemizde günlük tüketimin 15 gram civarında olduğunu gösteriyor. Baharat kullanmak ise tuzu azaltmaya da yardımcı olacaktır. 2022 41

Diğer kataloglar {mağaza}

Son çıkan kataloglar