Özdilek Ev Tekstili katalog - 5.1.2022 - 6.30.2022 - sayfa 40 *

1 ... 40 ... 95
Özdilek Ev Tekstili aktüel ürünler, broşür  - 5.1.2022 - 6.30.2022 - Satıştaki ürünler - salatalık, semizotu, cacık, çilek, dereotu, eti. Sayfa 40.
1 ... 40 ... 95

En son fiyatları görmek için 5.1.2022 ile 6.30.2022 arasında geçerli olan bu Özdilek Ev Tekstili kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 94 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu Özdilek Ev Tekstili kataloğu 268 ürününden daha fazla üründe indirim sunarak satın alacağınız şeyler için en iyi fiyatı almanızı sağlar! Özdilek Ev Tekstili için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 94. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada salatalık, semizotu, cacık, çilek, dereotu, eti ile ilgili promosyonlar bulacak olmanızın yanısıra Özdilek Ev Tekstili bağlantısındaki bu katalog çikolata, çilek gibi ürünlerle ilgili birçok indirim de sunmaktadır. Bir sonraki Özdilek Ev Tekstili alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Özdilek Ev Tekstili
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
SAĞLIK I BESLENME Bağışıklık Kalp Sistemini Sağlığına Destekliyor İyi Geliyor C vitamini, bağışıklık sistemini destekleyen en önemli vitaminlerden. C vitamini içeriğinden faydalanmak için çileği çok bekletmeden, mümkünse pişirmeden ve reçel formuna getirmeden, taze taze tüketmenizde fayda var. Çünkü bekleme aşamasındaki havayla temas ve pişirme gibi durumlarda fazlaca C vitamini kaybı yaşanıyor. Cilt Kalitesini Artırıyor Ciltte normalde yüksek konsantrasyonda C vitamini bulunuyor. C vitamini kollajen sentezini uyarması sayesinde cilde elastikiyet kazandırıp canlı bir görünüm sağlıyor, kırışıklıkların oluşumunu geciktiriyor. Aynı zamanda cildi ultraviyole ışınlarının hasarından koruyor. Dolayısıyla sağlıklı bir cilt için her gün yeterli miktarda C vitamini almak önem taşıyor. 38 2022 Flavonoidler (çiçeklenme pigmenti), çilekteki fenolik bileşiklerin yani biyoaktif özellikleriyle sağlık üzerinde koruyucu etkileri olan fitokimyasalların ana grubunu oluşturuyor. Bu bileşikler serbest radikallerle savaşarak ve oksidatif stres oluşumunu azaltarak, aterosklerozu (damar sertliği) önlüyor ve kan basıncının normal seviyelerde tutulmasına yardımcı oluyor. Hafızayı Güçlendiriyor Askorbik asit yani C vitamini beyindeki sinir hücrelerini kaplayan kılıfın oluşumunda ve bu hücreler arasındaki iletişimde rol alıyor. Bu hücreler arasındaki iletişim hafıza, karar verme ve hatırlama gibi zihinsel fonksiyonların güçlenmesinde büyük önem taşıyor. Diş Etlerini ÇİLEKLE Güçlendiriyor YAPILABİLECEK C vitamini, dişlerin tutunduğu diş eti dokusunun güçlü ve sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor. Bu nedenle C vitaminini yetersiz alan kişilerde diş eti problemleri gelişebiliyor. İyi bir C vitamini kaynağı olan çilek, diş eti problemlerinin önlenmesine katkıda bulunuyor. Kansere Karşı Koruyucu Etki Gösteriyor Çilek içerdiği antosiyaninler sayesinde kansere karşı koruyucu etki gösteriyor. Kırmızı meyvelerde doğal olarak bulunan antosiyaninler, antioksidan özellik göstererek vücutta oksidatif stresi azaltmaya yardımcı oluyor. Ayrıca genlerdeki zararlı olabilecek mutasyona karşı koruyucu etkileriyle de kansere karşı koruyucu rol üstleniyor. SAĞLIKLI TARİFLER Çilekli Smoothie 3/4 su bardağı kefir, 1/4 su bardağı su, 10 adet çilek ve bir tepeleme yemek kaşığı yulafı doğrayıcıdan geçirdikten sonra bir bardağa alın. İkindi ara öğününde afiyetle tüketebilirsiniz. Çilekli Semizotu Salatası Bir küçük demet semizotunun üzerine 10 - 12 adet çileği dilimleyin. Taze nane yaprakları ve bir yemek kaşığı zeytinyağı ekleyerek yaz sofralarınızı renkli ve besleyici bir salatayla şenlendirebilirsiniz. Çilekli Kuru Cacık İki adet orta boy kabuğu soyulmuş salatalık ve 10 - 12 adet çileği dilimleyin. Ardından malzemeleri büyük bir kase süzme yoğurtla karıştırın. Üzerine taze dereotu ve bir yemek kaşığı zeytinyağı ekleyerek hem tok tutan hem de besleyici bir cacık hazırlayabilirsiniz.

Özdilek Ev Tekstili katalogları

En popüler kataloglar