Özdilek Ev Tekstili katalog - 5.1.2022 - 6.30.2022 - sayfa 34 *

1 ... 34 ... 95
Özdilek Ev Tekstili aktüel ürünler, broşür  - 5.1.2022 - 6.30.2022 - Satıştaki ürünler - sehpa, mobilya, aydınlatma. Sayfa 34.
1 ... 34 ... 95

En son fiyatları görmek için 5.1.2022 ile 6.30.2022 arasında geçerli olan bu Özdilek Ev Tekstili kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 94 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu Özdilek Ev Tekstili kataloğu 268 ürününden daha fazla üründe indirim sunarak satın alacağınız şeyler için en iyi fiyatı almanızı sağlar! Özdilek Ev Tekstili için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 94. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada sehpa, mobilya, aydınlatma ile ilgili promosyonlar bulacak olmanızın yanısıra Özdilek Ev Tekstili bağlantısındaki bu katalog halılar, mutfak, çiçek, fesleğen, saksı gibi ürünlerle ilgili birçok indirim de sunmaktadır. Bir sonraki Özdilek Ev Tekstili alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Özdilek Ev Tekstili
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
AKTÜEL 32 I DEKORASYON FİKİRLERİ CAM ŞİŞELERLE DEPOLAMA ALANI AHŞAP KASALARDAN MOBİLYA TASARLAMA Herkesin evinde cam materyale sahip soda şişesi, su şişesi mutlaka vardır. Bu şişeleri bakliyat ve baharat gibi ürünleri depolamak için kullanabilirsiniz. Şişelerinizi biraz daha kişiselleştirmek isterseniz ince jüt iplerle kaplayabilirsiniz. Özellikle aynı cam şişelere mantar tıpalar takarak şık bir baharat seti elde edebilirsiniz. Ahşap palet ya da kasalara, ebatlarına rağmen evinizde harika birer dekorasyon ürünü olarak yeniden hayat verebilirsiniz. Biraz vernik ve zımpara ile sehpa, tabure, komodin yapabilirsiniz. Bahçe ve balkonlarınızda da değerlendirebileceğiniz ahşap kasaları, köşe takımı ya da sedire dönüştürebilirsiniz. METAL KUTULARDAN KALEMLİK CAM MATERYALLERLE AYDINLATMA Mutfaklarda oluşan metal geri dönüşüm malzemelerinden olan konserve kutularını elbette atmıyoruz. Ağız kısımlarında oluşabilecek keskin yerleri törpüledikten sonra metal kutuları özgürce zevkinize göre boyayarak, çalışma masanız ve ofisiniz için eğlenceli kalemlikler yapabilirsiniz. Çatlamış, kırılmış ya da kapağı kaybolmuş cam kavanozları, çöpe atmak yerine dekoratif aydınlatmada kullanabilirsiniz. Cam kavanozları, yeteneğinize göre tasarlayacağınız bir mumluk, elektrik düzeneği ile buluşturulmuş bir abajur ya da gün ışığından yararlanabileceğiniz LED lambalarla dekore edebilirsiniz. 2022

Özdilek Ev Tekstili katalogları

En popüler kataloglar