Özdilek Ev Tekstili katalog - 5.1.2022 - 6.30.2022 - sayfa 15 *

1 ... 15 ... 95
Özdilek Ev Tekstili aktüel ürünler, broşür  - 5.1.2022 - 6.30.2022 - Satıştaki ürünler - yağı, saat, omega-3, kadınlar için, duş jeli, versace. Sayfa 15.
1 ... 15 ... 95

En son fiyatları görmek için 5.1.2022 ile 6.30.2022 arasında geçerli olan bu Özdilek Ev Tekstili kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 94 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu Özdilek Ev Tekstili kataloğu 268 ürününden daha fazla üründe indirim sunarak satın alacağınız şeyler için en iyi fiyatı almanızı sağlar! Özdilek Ev Tekstili için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 94. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada yağı, saat, omega-3, kadınlar için, duş jeli, versace ile ilgili promosyonlar bulacak olmanızın yanısıra Özdilek Ev Tekstili bağlantısındaki bu katalog şıra, sneaker, spor, tabanlı, lc waikiki, televizyon gibi ürünlerle ilgili birçok indirim de sunmaktadır. Bir sonraki Özdilek Ev Tekstili alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Özdilek Ev Tekstili
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
BEYMEN CLUB’TAN YAZIN GELİŞİNİ MÜJDELEYEN KONFORLU TASARIMLAR Beymen Club, sıcak yaz günlerinin her anını ve güneşin pozitif enerjisini doyasıya yaşamak isteyen herkesi, sonsuz bir yaz yolculuğuna davet ediyor. Marin temalı tasarımları ile sezonun yeni vazgeçilmezlerine imza atıyor. Yazın gelişini müjdeleyen marin temalı tasarımlar, mavi, kırmızı ve haki tonları romantik silüetlerle buluşturuyor. Doğadan, hızla değişen dünyadan ve sanattan ilham alan Beymen Club 2022 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu, yazı sonsuza dek yaşamak isteyenlere dinamik, cesur, konforlu, daha iyi bir dünya için doğaya saygılı seçenekler sunuyor. ÖZDİLEKPARK İSTANBUL 0. KAT LÜKS BİR DOKUNUŞ İÇİN VERSACE Lüks ve ihtişamı buluşturan Versace’nin yeni modelleri, sanatsal dokunuşlarla zenginleşen tasarımlarıyla tüm bakışları üzerine topluyor. Versace’nin yeni modelleri, adeta bir sanat eseri gibi incelikli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Versace’nin kadınlar için tasarladığı altın rengindeki saat, son derece şık ve iddialı görünüyor. Gümüş kadranda kullanılan “V” harfi sanatsal tasarımıyla fark yaratıyor. Versace’nin cesur erkeklere hitap eden yeni modeli ise çarpıcı tasarımıyla göz alıyor. Çelik ve altın renginin buluştuğu saatin bileziğinde ve kadranında kullanılan Greca desen, şık bir detay olarak öne çıkıyor. Takvim ve kronometrenin bulunduğu kadranın tepe noktasındaki Versace’nin ikonik Medusa logosu tasarımın ihtişamını artırıyor. Versace’nin en yeni tasarımları, dünyaca ünlü markaların yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla saat tutkunlarına sunuluyor. ÖZDILEKPARK ANTALYA 0. KAT ÖZDILEKPARK İSTANBUL -2. KAT L’OCCITANE’DAN MUCİZEVİ BAKIM L’Occitane’ın mis kokulu badem serisi, yenilenen formülüyle mucizevi bir bakım sunuyor. Bademli vücut yağının içinde yüzde 50’den fazla badem özü bulunması, onu doğal olarak Omega 6 ve Omega 3 açısından zengin kılıyor. Yağ, sürüldüğü andan itibaren 48 saat durmaksızın cilde nemlendirme sağlıyor, besliyor, sıkılaştırıyor ve çatlak izlerini onarıyor. L’occitane, vücut bakım rutininiz için duş jeli, peeling ve vücut yağı ile bakımınızı tamamlamanızı öneriyor. L’Occitane’ın ikonikleşmiş badem duş jeli su ile temas ettiğinde yumuşak bir süte dönüşürken; badem yağı ve badem özü, kırılmış badem kabuğu ve şeker kristalleri ile zenginleştirilmiş peelingi ise cildi ölü derilerden arındırıyor. 48 saate kadar nemlendirme sağlayan Almond Supple Skin Oil, ciltteki çatlak izlerinde azalmaya yardımcı olurken eşit cilt tonu görünümü sunarak, bakım rutininin son adımını tamamlıyor. ÖZDILEKPARK İSTANBUL 0. KAT 2022 13

Özdilek Ev Tekstili katalogları

En popüler kataloglar