Oriflame kataloglar ve indirimler


İnternette Oriflame kampanyaları için araştırma yapıyorsanız doğru yere geldiniz. Mağazanızla ilgili en iyi fiyat ve indirimleri almanızı sağlayacak en son Oriflame katalogları bizdedir. Oriflame kampanyalarındaki fiyatlardan yararlanarak tasarruf etmek, Oriflame kampanyaları ile en iyi fiyatları almak istiyorsanız doğru yere gelmişsiniz.

Güncel haftalık indirim katalogları

 

50 Yıllık Oriflame Deneyimi En Uygun Fiyatlarla Sizi Bekliyor

1967 yılında kurulan ve günümüzde 60’tan fazla ülkede doğrudan satış yapan en büyük kişisel bakım markalarından biri olan Oriflame, Türkiye’de hem resmî web sitesi (https://tr.oriflame.com) hem de temsilcileri aracılığıyla faaliyet gösteriyor. İndirimli ürünlerini kataloğunda (örneğin Aralık kataloğu) listeleyen ve temsilcilerine özel teklifler sunan marka, maskara, rimel, parfüm gibi sayısız üründe en uygun fiyatların elde edilmesini sağlıyor. Aşağıda, Oriflame kampanyalarını nasıl takip edebileceğinizi izah ediyoruz.  
 

Oriflame Altın Fırsatlar İndirimlerini Kaçırmayın

Oriflame indirimlerinden yararlanmanın üç farklı yolu var:

Oriflame Temsilcisi Olmayı Düşündünüz Mü?

Tüm bunlara ek olarak, kullanabileceğiniz bir yöntem daha var: Oriflame temsilcisi olmak. 18 yaşını doldurmuş herkes, çevrimiçi temsilcilik başvurusu yapabiliyor. Oriflame temsilcileri pek çok avantajdan yararlanabiliyor ve bunların başında da %30’a varan özel indirimler yer alıyor. Düzenli ve sürekli olarak belirli ürün kategorilerinde sadece size özel kampanyalardan ve düşük fiyatlardan yararlanabilirsiniz, bu teklifler normal müşterilere sunulmuyor. Oriflame temsilcileri, yakın çevrelerine satış yaparak bir ek gelir de elde edebiliyor. Ürün numunelerine ve %30’a varan ek indirimlere sahip olmak istiyorsanız bir Oriflame temsilcisi olmayı düşünebilirsiniz.

Oriflame el ilanlarındaki ürünler

Sayfa Ürünler
leaflet
01 Ocak - 28 Şubat 2023
9 ty, şal
leaflet
01 Şubat - 28 Şubat 2023
1 cat
2 ayva
17 islak havlu
35 kirpik kıvırıcı
48 küpe, yuvarlak
leaflet
01 Ocak - 31 Ocak 2023
6 eti
11 hediye seti
13 üst
19 vücut kremi
25 narenciye

Son çıkan kataloglar

Satıcılar - eczaneler ve parfümeriler