Oriflame - Şubeleri, aktüel, katalog, broşür

Güncel haftalık indirim katalogları
Oriflame lokasyonları

Oriflame hakkında

1967 yılında İsveç’te kurulmuş olan Oriflame, dünyaca ünlü bir güzellik ve kozmetik markasıdır. Günümüzde 60’dan fazla ülkede 3,5 milyondan fazla bağımsız satış danışmanıyla hizmet vermektedir. 1000’den fazla ürün çeşitliliğine sahip olan Oriflame, Türkiye pazarına 1992 yılında girmiş ve sunduğu ürünlerin yanı sıra Türkiye’de pek çok kişiye bağımsız satış danışmanı olarak ek gelir elde etme imkanı sağlamıştır.

Neden Oriflame?

Avrupa ve Türkiye’nin en büyük doğrudan satış yapan güzellik ve kozmetik marklarından biri olan Oriflame, makyaj malzemeleri, cilt bakımı, aksesuar, koku, saç bakımı, kişisel bakım, zinde yaşam ve erkek bakım kategorilerinde çeşitli ürünler sunmaktadır. Global Ar-Ge merkezinde 100’den fazla bilim adamı çalışan Oriflame ürünlerini mümkün olduğunca doğal bileşenler kullanarak ve hayvanlar üzerinde test etmeyerek üretmeye özen göstermektedir. Çeşitli sosyal sorumluluk projelerine de katılan Oriflame ayrıca Dünya Çocuk Örgütü’nün kurucu ortaklarından biridir.

Fiziki mağazası bulunmayan Oriflame’de alışveriş bağımsız danışmanlar aracılığıyla yapılmaktadır. Üstün kaliteli Oriflame ürünlerinden yararlanmak için her ay çıkan yeni ürün kataloğunu inceleyebilirsiniz. Oriflame ürünlerini indirimli olarak edinmek isterseniz düzenli olarak yapılan kampanyaları takip etmeniz yeterli. Ayrıca Oriflame’in ‘Bu ayın kazançlı ürünleri’ başlığıyla tanıttığı ürünlere göz atabilir, beğendiğiniz ürünleri uygun fiyatlarla satın almak için aktüel ürünler broşürlerini inceleyebilirsiniz. Oriflame’de bu hafta geçerli kampanya ve indirimleri öğrenmek için ürün kataloglarına göz atın.

Çalışma Saatleri ve Sipariş Teslimatı

Oriflame bağımsız satış danışmanları hafta içi veya hafta sonu kendi belirledikleri gün ve saatler içerisinde çalışabilirler. Satış danışmanı olarak verdiğiniz siparişler 1-3 gün arasında adresinize ulaşır. Müşteri olarak verdiğiniz siparişler danışmanlarınıza ve danışmanlarınız tarafından size gönderilir.