Oriflame şubeleri ve çalışma saatleri

Devamını oku

Oriflame

Oriflame hakkında

1967 yılında İsveç’te kurulmuş olan Oriflame, dünyaca ünlü bir güzellik ve kozmetik markasıdır. Günümüzde 60’tan fazla ülkede 3,5 milyondan fazla bağımsız satış danışmanıyla hizmet vermektedir. 1000’den fazla ürün çeşitliliğine sahip olan Oriflame, Türkiye pazarına 1992 yılında girmiş ve sunduğu ürünlerin yanı sıra Türkiye’de pek çok kişiye bağımsız satış danışmanı olarak ek gelir elde etme imkanı sağlamıştır.

Neden Oriflame?

Avrupa ve Türkiye’nin en büyük doğrudan satış yapan güzellik ve kozmetik marklarından biri olan Oriflame, makyaj malzemeleri, cilt bakımı, aksesuar, koku, saç bakımı, kişisel bakım, zinde yaşam ve erkek bakım kategorilerinde çeşitli ürünler sunmaktadır. Global Ar-Ge merkezinde 100’den fazla bilim adamı çalışan Oriflame ürünlerini mümkün olduğunca doğal bileşenler kullanarak ve hayvanlar üzerinde test etmeden üretmeye özen göstermektedir. Çeşitli sosyal sorumluluk projelerine de katılan Oriflame ayrıca Dünya Çocuk Örgütü’nün kurucu ortaklarından biridir.

Doğal, sağlıklı ve uygun fiyata sahip ürünleriyle öne çıkan Oriflame, altın fırsatlar outlet temasıyla ayrı bir broşür de yayınlamaktadır. Yine ayrıca Kazananlar Kulübü kapsamında, satış yapan danışmanlarının puan biriktirerek Oriflame hediyesi ürünler kazanmaları mümkündür. Kendi ekibini kuran direktör danışmanlar, Sponsor Programı’na katılarak toplam 390 lira değerindeki Emsan tencere kampanyası kapsamında ücretsiz sahip olabilir.

Firmanın reklam yazıları, broşürleri ve katalogları sektörde onlarca yıl deneyimi olan son derece profesyonel bir ekip tarafından hazırlanmaktadır. Öne çıkan bazı markaları, Power Women kadın parfümü, maskara, ruj vb gibi set halinde makyaj malzemeleri; mücevher ya da şapka gibi aksesuar ürünleri şeklinde sıralanabilir.

Fiziki mağazası bulunmayan Oriflame’de alışveriş bağımsız danışmanlar aracılığıyla yapılmaktadır. Üstün kaliteli Oriflame ürünlerinden yararlanmak için ocak ayından aralık ayına kadar düzenli olarak her ay çıkan yeni ürün kataloğu ve fırsat broşürü tarzı tanıtımları inceleyebilirsiniz. Oriflame ürünlerini indirimli olarak edinmek isterseniz düzenli olarak yapılan kampanyaları takip etmeniz yeterli. Ayrıca Oriflame’in ‘Bu ayın kazançlı ürünleri’ başlığıyla tanıttığı ürünlere göz atabilir, beğendiğiniz ürünleri uygun fiyatlarla satın almak için aktüel ürünler broşürlerini inceleyebilirsiniz. Oriflame’de bu hafta geçerli indirim ve kampanyaları öğrenmek için ürün kataloglarına göz atın.

Çalışma Saatleri ve Sipariş Teslimatı

Oriflame bağımsız satış danışmanları hafta içi veya hafta sonu kendi belirledikleri gün ve saatler içerisinde çalışabilirler. Satış danışmanı olarak https://tr.oriflame.com/ resmi web adresinden online verdiğiniz siparişler 1-3 gün arasında adresinize ulaşır. Yine aynı sayfadan bu ayki kataloğu inceleyebilirMüşteri olarak verdiğiniz siparişler danışmanlarınıza ve danışmanlarınız tarafından size gönderilir.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - eczaneler ve parfümeriler