n11 bilgileri

Burada n11 ile ilgili sahip olduğumuz tüm bilgileri bulabilirsiniz.


N11 Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Güney Kore’nin en büyük gruplarından olan SK Group ve Doğuş Grubu Haziran 2012’de bir araya gelerek “Doğuş Planet” adında bir ortaklık başlatmış, n11 ise bu ortaklığın ilk girişimi olarak aynı yıl ortaya çıkmıştır. n11, yüzlerce satıcı ile alıcıları bir araya getirmeyi hedefleyen bir girişimdir ve bir tür dijital “pazar alanına” benzetilebilir. Dileyen herkes, ortaklık şartlarına uymak koşuluyla resmî n11 web sitesinde (https://www.n11.com) bir mağaza açabilir ve ürünlerini satmaya başlayabilir. Mağazalar, kendi özel mağaza girişi (SO) bağlantısından giriş yapacak ve satıcı girişi tamamlandıktan sonra sanal mağazalarında diledikleri gibi satış yapabileceklerdir. Müşterilerin satın alma işlemleri sonunda verdikleri puanlar ise hangi mağazaların daha başarılı ve popüler olduğunu belirlemekte kullanılır.

n11 sadece çevrimiçi satış yapan bir web sitesidir ve kendisine ait fiziki bir satış adresi yoktur. Platform üzerinde satış yapan mağazaların ise fiziki bir adresi mevcuttur; ama bu adres, her mağaza için farklıdır. n11 sitesinde hazır giyimden elektroniğe, mücevherden uçak biletlerine, hatta otomotivden hobi ürünlerine dek binlerce ürün satılmaktadır. 

n11 Kullanmanın Avantajları

n11 İletişim Yöntemleri Ve İade İşlemleri

Müşteriler, satın aldıkları bir ürün için hesap menüsündeki “mevcut sipariş” sayfasında bulunan kodu kullanarak sipariş takibi yapabilirler. Aynı yerden “kargo takip” düğmesine basarak sipariş sorgulama yapabilmek de mümkündür. 0850 333 0011 telefon numarasıyla müşteri hizmetleri çalışanlarına ulaşabilir, hesabınıza bir kez giriş yaptıktan sonra 7/24 canlı destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. n11 web sitesinin şirket iletişim adresi Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. 4B Sarıyer/İstanbul 34396 olup farklı sosyal medya platformları üzerinde hesapları da bulunmaktadır. Eksik, hatalı veya arızalı ürünlerin iadesi müşteri hesabı sayfasından yapılabilir ve 3 iş günü içerisinde ürünü kargo ile ilgili mağazaya geri göndermeyi gerektirir. Mağaza iade talebini onaylarsa ortalama 3 gün içinde para iadesi gerçekleşir.

Ürünler

En popüler kataloglar