Bauhaus Mikser fiyatları ve indirimler

Bu haftanın - itibaren geçerli promosyonu olan Bauhaus mikser fiyatlarını görün. Buradaki en son Bauhaus mikser indirimlerini edinin ve tasarruf edin.

 
Arşiv katalogları
 

Alışverişinizde tasarruf etmede ciddiyseniz ve mümkün olduğunca tasarruf etmek istiyorsanız internet sitemizde yayınlanan en yeni kampanyaların hepsini izlemelisiniz. Bauhaus mikser fiyatlarını düzenli olarak yayınlarız ve çıktıkları anda Bauhaus mikser fiyatlarının olduğu en yeni katalogları kullanıma sunarız.

Yalnızca Bauhaus mikser fiyatlarının olması gerekmez, A101, Tupperware, Arçelik, Vestel gibi diğer perakendecilerin mikser ile ilgili fiyatları araştırabilir veya internet sitemizde diğer alışveriş yapanların aradığı ürünlerin harika promosyon, indirim ve kampanyalarına bakabilirsiniz. Bugünlerde en popüler olan kampanyalar arasında maasdam, magnesium, mahlep, majorette, makina, makineler, modem, makyaj temizleyici, mantar shiitake, manto ürünleri vardır. Türkçe Broşürler aracılığıyla her gün binlerce yeni özel teklif yayınlarız ve en iyi fiyaları istiyorsanız bizi sürekli ziyaret etmeniz gerekir!


Bauhaus hakkında

‘Kendin yap’ modelinin Almanya’daki öncüsü olan yapı market Bauhaus, 1960 yılında kurulduğundan beri müşterilerine ‘en zengin ürün çeşidi, en iyi kalite, en uygun fiyat’ anlayışıyla hizmet vermektedir. Avrupa’da 300’den fazla şubesi bulunan Bauhaus Türkiye’de 1995 yılında açılmıştır ve günümüzde İstanbul, Bursa, Ankara ve Antalya’da toplam 10 mağaza ile hizmet vermektedir.

Mikser - satıcılar

En popüler kataloglar

Ürünler

Satıcılar