Metro katalog - 11 Mayıs - 07 Haziran 2023 - sayfa 39 *

39 / 49

Metro aktüel ürünler, broşür  - 5.11.2023 - 6.7.2023 - Satıştaki ürünler - peynir, ganaj, armut, çikolata, yuvarlak, mikser. Sayfa 39.
39 / 49

En son fiyatları görmek için 5.11.2023 ile 6.7.2023 arasında geçerli olan bu Metro kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 48 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu Metro kataloğu 120 ürününden daha fazla üründe indirim sunarak satın alacağınız şeyler için en iyi fiyatı almanızı sağlar! Metro için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 48. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada çikolata, peynir, mikser, ganaj, armut, yuvarlak ile ilgili promosyonlar bulacak olmanızın yanısıra Metro bağlantısındaki bu katalog çikolata, yağı, dondurucu, pirinç gibi ürünlerle ilgili birçok indirim de sunmaktadır. Bir sonraki Metro alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Şu mağazalarda geçerli Metro

Fiyata genel bakış

Ürün Tanım
Geçerlilik
Fiyat
peynir
Mascarpone - Peyniri 350 g 99,90 TL Kg fiyatı: 285,42 TL  
₺99,90
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Armut Dolgulu Mascarpone Kreması & Çikolata Tart MALZEMELER Mascarpone Kreması Metro Chef Krema Yumurta sarısı Aro Toz Şeker Fine Life Vanilya Çubuğu Yaprak Jelatin Metro Chef Mascarpone Peyniri Armut Dolgu Armut Armut Püresi Metro Chef Pektin Yaprak Jelatin Aro Toz Şeker Tart Hamuru Metro Chef Tereyağı Aro Toz Şeker Metro Chef Toz Badem Metro Chef Özel Amaçlı Un Metro Chef Bio Organik Yumurta Aro Tuz 500 g 100 g XX g 1 adet 15 g 400 g 300 g 500 g 69 2 adet 50 g 260 g 130 g 65 g 425 g 80 g 5g YERLİ ÜRETİM Bu sayfadaki ürün yerli üretimdir. (+3) 3 saat (X) 12 Kişilik Çikolata Ganaj Metro Chef Krema Metro Chef Bitter Damla Çikolata Yeşil Coating Metro Chef Kakao Yağı Metro Chef Beyaz Damla Çikolata Metro Chef Yeşil Yağ Bazlı Gıda Boyası 300 g 300 g 400 g 200 g 2g Mascarpone Peyniri 350 g 99,90 TL Kg fiyatı: 285,42 TL Chef BAY MASCARPONE 350g e HAZIRLANIŞI Yaprak jelatinler yumuşaması için önceden buzlu suya koyulur. Krema ve vanilya bir tencerede ocağa alınır ve kaynatılır. Ayrı bir kapta yumurta sarısı ve şeker çırpma teli yardımıyla çırpılarak homojen hale getirilir. Kaynayan krema karışımı yumurtalı karışıma temperlenir. Tekrar ocağa alınarak 83°C getirilir ve içerisine yaprak jelatin eklenir. Hazır hale gelen krema bir kaba aktarılır ve soğuması için +4°C buzdolabına kaldırılır. Çilek Kompote Yaprak jelatinler yumuşaması için buzlu suya alınır. Armutlar brunoise şekilde doğranır. Armut püresi kaynaması için ocağa alınır. Toz şeker ve pektin ayrı bir kapta harmanlanır. Kaynayan armut püresine pektin karışımı eklenir ve hızlıca karıştırmaya devam edilir. 1-2 dakika daha kaynatılan karışım ocaktan alınır ve içerisine yaprak jelatinler eklenir. Son olarak brunoise şekilde doğranan armutlar karışıma eklenir ve yuvarlak slikon kalıplara aktarılarak -18°C dolaba kaldırılır. a Çilek Sorbe Kakao yağı ve beyaz çikolata benmari usulü eritilir. Karışım mayanoz tenceresine alınır. İçerisine gida boyası eklenir ve blend edildikten sonra süzülerek kullanıma hazır hale getirilir. Çikolata Ganaj Krema kaynaması için bir tencereye alınır ve ocağa konulur. Kaynamaya başlayan krema ocaktan alınarak içerisine çikolata eklenir ve homojen hale gelene kadar karıştırılır. Tart Hamuru Tereyağı, toz badem, un, toz şeker ve tuz mikser kazanına alınır ve palet yardımıyla kırıntı haline getirilir. Kırıntı haline gelen karışımın içerisine yumurta eklenir ve hamur kıvamına gelene kadar karıştırılır. Hazır olan tart hamuru kazandan alınır ve iki yağlı kağıt arasında yaklaşık 0.3 mm inceliğinde açılarak buzdolabına alınır. Dinlendirilen hamur çıkarılır ve tart kalıplarında işlenerek 170°C yaklaşık 15 dakika kadar pişirilir. 39 GASTRONOMETRO TARİFİDİR. GASTRONOMETRO P METRO

Diğer kataloglar {mağaza}

Son çıkan kataloglar