Metro katalog - 04 Mayıs - 31 Mayıs 2023 - sayfa 29 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL

29 / 34

Metro aktüel ürünler, broşür  - 5.4.2023 - 5.31.2023 - Satıştaki ürünler - Columbia, yürüyüş ayakkabısı, t-shirt. Sayfa 29.
29 / 34

En son fiyatları görmek için 5.4.2023 ile 5.31.2023 arasında geçerli olan bu Metro kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 33 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Metro için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 33. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Bir sonraki Metro alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

Bu katalogtaki ürünler

 
 
DOĞA YÜRÜYÜŞLERİYLE RAHATLAYIN Kamp yapmanın en iyi taraflarından biri, doğanın içinde yapabileceğiniz farklı aktiviteleri de beraberinde getirmesidir. Özellikle kamp alanınızın çevresinde yapabileceğiniz doğa yürüyüşleri fiziksel ve zihinsel olarak birçok fayda sağlayabilir. Bugün birçok uzman yürüyüş yapmanın kalp sağlığı için ne kadar faydalı olduğunu her fırsatta dile getiriyor. Bunu bir de doğanın içinde, temiz havada yaptığınızı düşünün. Düzenli olarak yapacağınız doğa yürüyüşleri fiziksel sağlığınıza katkı sağladığı kadar stresi azaltmakta da hatırı sayılır bir öneme sahiptir. Yürüyüş yaparken soluyacağınız temiz hava, yol boyunca izleyeceğiniz doğa manzaraları ve size eşlik eden doğanın sesi kortizol seviyenizi düşürmeye yardımcı olurken rahatlamanızı da kolaylaştırır. Yürüyüş aynı zamanda odaklanmayı geliştiren bir aktivitedir. Yürüyüşün ritmik hareketinin meditatif bir etkisi vardır. Bu etki zihni temizlemeyi sağlar ve odaklanmayı kolaylaştırır. Yürüyüş yapmanın faydaları bunlarla sınırlı kalmaz; çadırınıza çekilip uyuma zamanı geldiğinde de devam eder. Gün içinde yaptığınız doğa yürüyüşü vücudunuzu yoracağından daha derin ve dinlendirici bir uyku uyumanızı da sağlar. Doğa yürüyüşleri için ayak yapınıza uygun dayanıklı bir yürüyüş ayakkabısı, hafif ve işlevli bir yürüyüş çantası ve rahat kıyafetlerden fazlasına ihtiyacınız yoktur. Minimal ama doğru malzemelerle yürüyüşlerinizde maksimum konforu yakalayabilirsiniz. COLUMBIA Erkek / Kadın T-Shirt COLUMBIA Kadın / Erkek Pantalon Menşei: Sri Lanka / Bangledeş / Vietnam / Endonezya 2.000 adet S - XXL / XS - L Menşei: Bangledeş 250 adet XS - L / S - XXL Farklı renk ve modellerde 399,90 Merter, Bayrampaşa ve Malatya mağazalarında geçerli değildir. Farklı renk ve modellerde 899,90 Merter, Bayrampaşa, Adana, Gaziantep, Konya, Ankara Mamak, Pendik, İzmit, Ankara Batıkent, Denizli, Diyarbakır ve Malatya mağazalarında geçerli değildir. 29

Diğer kataloglar {mağaza}

Son çıkan kataloglar