Eksik catalogue varsa karşıya yükleyin

Metro katalog - 6.17.2021 - 6.30.2021 - sayfa 1 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL *

Metro katalog - 6.17.2021 - 6.30.2021 - sayfa 1 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL *

1
Metro aktüel ürünler, broşür  - 6.17.2021 - 6.30.2021 - Satıştaki ürünler - somon, sosis, omega-3, köfte, metro. Sayfa 1.
1

En son fiyatları görmek için 6.17.2021 ile 6.30.2021 arasında geçerli olan bu Metro kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 1 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu Metro kataloğu 5 ürününden daha fazla üründe indirim sunarak satın alacağınız şeyler için en iyi fiyatı almanızı sağlar! Metro için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 1. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada somon, sosis, omega-3, köfte, metro ile ilgili promosyonlar bulacak olmanızın yanısıra Metro bağlantısındaki bu katalog - gibi ürünlerle ilgili birçok indirim de sunmaktadır. Bir sonraki Metro alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Metro
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
17-30 HAZİRAN 2021 METRO İŞİN MUTFAĞINDA SOMONUNUZU NASIL ALIRDINIZ? Lezzetini bildiğiniz Norveç somonu özel malzemelerle hazırlanan sosis, hamburger ve köfte seçenekleriyle sofralarınız için sağlıklı ve lezzetli alternatifler sunuyor. ent Salrmon Tamamen re >>> Peynirli Somon Burger PEYNİRLİ SOMON BURGER Norveç somonunun essi lezzeti Jalapeno & Peynir Somon Köfte entSalmon Tamamen Primigtir Tuketine Ha >>> Peynirli Somon Köfte eatSalmon Tamamen Pilmi Tuketime Ha PEYNİRLİ SOMON KÖFTE Norveç somonunun essie lezzeti JALAPENO & PEYNİR SOMON KÖFTE Neveg somonu pir laet entSalmon entsalmon Peynirli << Somon Sosis SADECE METRO'DA PEYNİRLİ SOMON SOSİS Norveç somonunun essie lereti Pişmiş Yüksek Glutensiz Omega 3

Metro katalogları

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro
En popüler kataloglar