Metro katalog - sayfa 17 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL *

1 ... 17 ... 25
Metro aktüel ürünler, broşür  - Satıştaki ürünler - soğan, portakal, maydanoz, limon, makarna, havuç, dereotu, fırın, eti, metro. Sayfa 17.
1 ... 17 ... 25

En son fiyatları görmek için - ile - arasında geçerli olan bu Metro kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 24 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Metro için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 24. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Bir sonraki Metro alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Metro
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
BÜTÜN PIŞMIŞ YENGEÇ CANLI/TAZE MIDYE ALIRKEN AŞAĞIDAKI KONULARA DIKKAT ETMELISINIZ: Tercihen midyelerin kapakları kapalı ve midye su dolu olmalıdır. Midyenin ağzı (kapakları) açıksa bile bir fiske attığınızda kapanmalı veya hareket etmelidir. Midyelerin kokusu kötü olmamalı, ağızları açık ve içleri kuru olmamalıdır. Canlı midyeler, sudan çıktıktan sonra nemli ve soğuk bir ortamda 8-10 gün yaşayabilirler. • • Menşei: Norveç 600-800 10.000 adet Midyeleri canlı tutmak için: Üzerleri buz ile örtülmeli ve hiçbir zaman su içinde kalmalarına müsaade edilmemelidir. Eriyen buzun suyunun midyelerden uzak durması sağlanmalıdır. Midyelerin hava almayan kutularda veya torbalarda saklanmaması gerekir, aksi takdirde havasız kalıp ölürler. Menşei: Norveç Adedi 350 g 90 10.000 adet Kg’ı 171,14 TL 59, MİDYE DOLMA 50 50 250 250 25 25 1 1 1 10 5 5 10 100 100 3 3 1 1 3 3 adet adet g adet diş g ml adet g g g g g g ml adet adet bağ bağ adet adet YENGEÇ BACAĞI Yapılışı: Soğanlar yarım ay şeklinde doğranır ve zeytinyağında kavrulur. Çam fıstığı ilave edilerek kavrulmaya devam edilir. Yıkanıp süzülen pirinç ilave edilir ve yine kavrulmaya devam edilir. Baharatlar ve kuş üzümü ilave edilir, tavuk suyu verilir ve yarı dirilikte pişirilir. Soğuyan iç harca doğranan nane, maydanoz ve dereotu doğranıp ilave edilir. Midyelerin içleri açılır ve kabukları tamamen ayrılır. Kum olmaması için midyeler dikkatlice yıkanmalıdır. Soğan, portakal, havuç ve limonlar halka şeklinde doğranır ve fırın tepsisinin altına dizilir. Hazırlanan dolma içi midyelerin içine ile doldurulur ve bir adet iç midye konularak kapatılır. Tüm kabuklu midyelere aynı uygulama yapılır. Midyeler dizilir, üzerine 200 ml kadar su eklenir ve yağlı kağıt ile örtülür, son olarak alüminyum folyo ile kapatılıp 150 °C fırında 40 dk. pişirilir ve ılık olarak servis edilir. Afiyet olsun. Adedi ,99 TL KDV‘Lİ 500 g 5.000 adet Bu sayfadaki işaretli (*) ürünler hariç tamamı yerli üretimdir. Menşei: Norveç 5.000 adet VONGOLE A K I VA D E S 54 TL KDV‘Lİ 17 MIDYE ETI* Menşei: Şili 1 kg 5.000 adet TL KDV‘Lİ H I T R A M AT YENGEÇ ETI MİDYEYİ HİÇ BÖYLE DENEDİNİZ Mİ? Malzemeler: (4 kişilik) Metro Chef Kabuklu Midye Midye içi Soğan Pirinç Çam Fıstığı Kuş Üzümü Maydanoz Dereotu Nane Tarçın Karabiber Tuz Yenibahar Zeytinyağı Tavuk Suyu Portakal Limon Nane Maydanoz Kurusoğan Havuç 89 Kg ,99 Adedi 19 ,99 TL KDV‘Lİ Kg’ı 39,98 TL 500 g 5.000 adet Adedi 19,99 TL KDV‘Lİ Kg’ı 39,98 TL 138 Kg ,90 TL KDV‘Lİ Norveç’teki soğuk kuzey sularında bulunan yengeçler, doğaya saygılı ve kendi ortamlarında tekrar üreyebilecekleri bir şekilde geleneksel yöntemlerle avlanır. Bu muhteşem yengeç lezzetini farklı şekillerde deneyimlemeniz için yengeç bacaklarını ve yengeç etini salatalar, yengeç keki, soğuk servis, soteler ve makarna soslarında kullanabilirsiniz. İster otantik kabuklu haliyle isterseniz, sadece et olarak, seçim sizin!

Metro katalogları

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro
En popüler kataloglar