Metro katalog - sayfa 15 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL *

1 ... 15 ... 25
Metro aktüel ürünler, broşür  - Satıştaki ürünler - sarımsak, soğan, tereyağı, levrek, limon, çipura, dereotu, fileto, zencefil, domates, metro. Sayfa 15.
1 ... 15 ... 25

En son fiyatları görmek için - ile - arasında geçerli olan bu Metro kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 24 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Metro için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 24. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Bir sonraki Metro alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Metro
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
LEVREĞİ HİÇ BÖYLE DENEDİNİZ Mİ? K A Ğ I T TA ZENCEFİLLİ LEVREK MAP NEDİR? “Modifiye Atmosfer Paketleme” tekniği gıda muhafazasında kullanılan en yaygın yöntemlerden biridir. Bu yöntem ile paketin içerisindeki oksijen elimine edilerek, yerine farklı kompozisyonlarda azot ve karbondioksit doldurulur. Böylece paket içerisinde oluşabilecek küf ve aerobik bakterilerin gelişimi gecikir, ürünün tazeliği korunur ve raf ömrü uzar. Atık ve ekonomik kayıp azaldığı için sürdürülebilir balıkçılık da desteklenmiş olur. Malzemeler: (4 kişilik) Metro Chef Levrek Fileto Zencefil Metro Chef Çeri Domates Metro Chef Limon Metro Chef Arpacık Soğan Aro Zeytinyağı Metro Chef Sarımsak Aro Tuz Tarhun Yağlı Kağıt Metro Chef Tereyağı Dereotu 4 10 20 20 30 25 12 10 4 4 50 20 adet g g g g ml g g g adet g g 15 Yapılışı: Fileto levreklerin kılçıkları temizlenir, derileri ayıklanır ve fileto levrekler kurulanır. Zencefiller rendelenir, domatesler, limonlar ve arpacık soğanlar halka şeklinde doğranır. Sarımsaklar rendelenir, yağlı kağıtların içerisine balıklar konularak doğranan ve rendelenen malzemeler eşit olarak balıkların üzerine konulur. Tuz, tarhun ve zeytinyağı ilave edilerek yağlı kağıtlar zarf gibi, hava almayacak şekilde kapatılır. 160°C fırında 10 dk. pişirilerek servis edilir. Afiyet olsun. TEMİZLENMİŞ MAP ÇİPURA 300 / 400 g 2.000 kg 55 TEMİZLENMİŞ MAP LEVREK Kg ,49 TL KDV‘Lİ Bu sayfadaki ürünlerin tamamı yerli üretimdir. 300 / 400 g 2.000 kg 66 Kg ,99 TL KDV‘Lİ

Metro katalogları

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro
En popüler kataloglar