Metro katalog - sayfa 12 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL *

1 ... 12 ... 25
Metro aktüel ürünler, broşür  - Satıştaki ürünler - yağı, sarımsak, soğan, patates, maydanoz, mayonez, levrek, limon, blender, dereotu, ançüez, elma, diğer, fileto, metro. Sayfa 12.
1 ... 12 ... 25

En son fiyatları görmek için - ile - arasında geçerli olan bu Metro kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 24 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Metro için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 24. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Bir sonraki Metro alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Metro
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
İKİ KÜLTÜR BALIK VE PATATESİN MUHTEŞEM UYUMU… İngiltere’den bütün dünyaya yayılmış bu sokak lezzetini hazırlamak çok kolay… COD BALIĞI VE PATATES Malzemeler: (4 kişilik) 12 Cod Balığı ya da Levrek, Mezgit gibi beyaz etli diğer balıklar 1 kg Hazır Tempura Unu 100 g Aro Sıvı Yağ 1.000 ml Tarator Sos Mayonez Limon Suyu Maydanoz Dereotu Frenk Soğanı 400 g 10 ml 60 g 60 g 60 g Kornişon Turşu Ancuez Kapari Teriyaki Sos Sarımsak Kırmızı Soğan 25 g 2 g 10 g 4 ml 1 diş 20 g Yapılışı: Balıkların derileri çıkarılır, kılçıkları temizlenir. Balıklar yıkanıp kurutulur ve parmak kalınlığında jülyen parçalara bölünür. Paketin üzerinde yazan talimata göre tempura harcı hazırlanır. Tempura hamuru hazırlanırken mutlaka buz ve soğuk su kullanılmalıdır. Bir tencereye yağ konulur ve iyice ısınması beklenir. Cod balığı parçaları önce tempura ununa, daha sonra tempura hamuruna batırılır ve fazla hamurun akması sağlandıktan sonra derin yağda kızartılır. Bu işlem yapılırken hızlı olunmalıdır. Balıklar altın sarısı rengi alınca bir kevgir yardımı ile peçeteye alınır. Maydanoz, dereotu, frenk soğanı ayıklanıp yıkanır ve kurulanır. Toplam gramajın yarısı alınır ve çok ince bir şekilde doğranıp ÇOK YAKINDA COD BALIĞI* Menşei: Norveç 1.000 kg bir kenara ayrılır. Malzemelerin diğer yarısı blender içine konur, içerisine mayonezin yarısı eklenir. Ançuez, sarımsak ve diğer sıvılar da eklenerek homojen bir şekilde çekilir ve bir kaba alınır. Kornişon turşular brunoise olarak doğranır. Kapari ince şekilde kıyılır, kırmızı soğan brunoise doğranır, tamamı 10 dk. soğuk suda bekletilerek bir süzgeçten süzdürülürür ve havlu peçete ile kurulanır. Ayırdığımız mayonez ve doğradığımız tüm ürünler blenderda çektiğimiz karışıma eklenerek karıştırılıp kıvamı ayarlanır. Kızartılan balıklar hazırlanan sos ile servis edilir. Afiyet Olsun. MEZGİT FİLETO* rlik Sürdürülebili sertifikalı kaynaktan METRO İTHALATIDIR ELMA DİLİM PATAT E S rlik Sürdürülebili sertifikalı kaynaktan Menşei: İzlanda 800 g 10.000 adet Bu sayfadaki işaretli (*) ürünler hariç tamamı yerli üretimdir. Adedi 39 ,99 TL KDV‘Lİ Kg’ı 49,99 TL 2,5 kg 5.000 adet Adedi 19,99 TL KDV‘Lİ Kg’ı 8 TL

Metro katalogları

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro
En popüler kataloglar