Metro katalog - sayfa 11 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL *

1 ... 11 ... 25
Metro aktüel ürünler, broşür  - Satıştaki ürünler - sarımsak, patates, krema, levrek, kabak, kabin, havuç, blender, dereotu, diğer, vanilya, yumurta, metro. Sayfa 11.
1 ... 11 ... 25

En son fiyatları görmek için - ile - arasında geçerli olan bu Metro kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 24 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Metro için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 24. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Bir sonraki Metro alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Metro
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
BALIK ADI : Levrek 300-400 10 kg üzeri HASAT TARİHİ : 11/08/2020 ÖRNEK SON KULLANMA TARİHİ : 25/08/2020 YETİŞTİRİLDİĞİ YER: MİLAS KULUÇKAHANE : KILIÇ BAFA KULUÇKAHANE-DİDİM YEM: AQUA K TEDARİKÇİ ADI : 14577-KILIÇ DENİZ ÜR.ÜR.T.İH.İT.TİC.AŞ. Siz de satın aldığınız balığın ambalajındaki QR kodunu mobil cihazınızdan okutup, aldığınız balıkların hikayesini öğrenebilirsiniz. TÜRK SOMONUNU HİÇ BÖYLE DENEDİNİZ Mİ? TAVA T Ü R K S O M O N U Malzemeler: (4 kişilik) 600 Türk Somonu Aro Zeytinyağı Metro Chef Taze Kekik Mücver Ödemiş Patates Metro Chef Yeşil Kabak Ereğli Siyah Havuç Metro Chef Dereotu Aro Tuz Aro Un Metro Chef Yumurta Bezelye püresi Metro Chef Bezelye Aro Tuz Krema Sarımsak Metro Chef Çubuk Vanilya 50 50 50 15 4 30 2 200 4 50 1 1 11 g g g g g g g adet g g ml diş g Yapılışı: Türk Somonunun pulları ayıklanır ve kılçıkları çekilip yıkandıktan sonra porsiyonlanıp iyice kurulanır. Zeytinyağı ve taze kekik ile marine edilir. Bezelyeler ve diğer tüm malzemeler bir tencerenin içerisine konup kısık ateşte pişirilir ve piştikten sonra bir blender yardımı ile püre haline getirilir. Bir kabın içerisine patates ve siyah havuç kabukları soyulup rendelenir. Yeşil kabağın da sert yerleri rendelenip yumurta ve un ilavesi yapılır, dereotu kıyılıp eklenir ve tuz ilavesi ile lezzetlendirilir. Hazırlanan mücverler yapışmayan bir tavada az zeytinyağı ilavesiyle pişirilebilir. Yapışmaz bir tavada önce somonun deri kısmı pişirilir, daha sonra çevrilir ve filetoların piştiğinden emin oluncaya kadar yaklaşık 5 dk. tavada bu işlem sürdürülür. Tüm ürünler hazırlandıktan sonra püre, tabağın en altına gelecek şekilde ardından mücver ve son olarak balık konularak tabak servis edilir. Afiyet olsun. TÜRK SOMONU DİLİM TÜRK SOMONU BÜTÜN Kg 15.000 kg 33,99 Bu sayfadaki ürünlerin tamamı yerli üretimdir. TL KDV‘Lİ Kg 15.000 kg 44,99 TL KDV‘Lİ

Metro katalogları

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro
En popüler kataloglar