Metro katalog - 8.20.2020 - 9.14.2020 - sayfa 2 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL *

2 4 5 ... 49
Metro aktüel ürünler, broşür  - 8.20.2020 - 9.14.2020 - Satıştaki ürünler - mp, kalsiyum, bizim, böbrek, ayakkabı. Sayfa 2.
2 4 5 ... 49

En son fiyatları görmek için 8.20.2020 ile 9.14.2020 arasında geçerli olan bu Metro kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 48 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Metro için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 48. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Bir sonraki Metro alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Metro
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
Çocuklarımızın Sağlığı Bizim İçin Önemli! Sektörde bir ilk olarak başlattığımız “Okula Dönüş” projesi ile mağazalarımızda satılan tüm kırtasiye ve okul ihtiyaçlarını titizlikle ve her yıl kapsamını daha da genişleterek test ettirmeye devam ediyoruz. Projemiz kapsamında çocuklarımızın okul döneminde sıklıkla kullandığı kırtasiye, ayakkabı ve tekstil ürünlerini; kadmiyum, fitalat, kurşun gibi ağır metalleri de içeren 89 parametrede teste tabi tutuyoruz. Yalnızca bu testlerden başarıyla geçen sağlıklı ve güvenli ürünlere raflarımızda yer veriyoruz. KIRTASIYE, AYAKKABI VE TEKSTIL ÜRÜNLERIMIZ Çocuklarımızın Sağlığını Tehdit Eden KADMİYUM KURŞUN FİTALAT İ Ç E R ME Z KADMİYUM 2 ÇA Ağır metaller içerisinde yer alan en tehlikeli ve toksik maddelerden biridir. Bileşik çözeltileri zehirlidir. Vücut kadmiyumu kalsiyum şeklinde algılar. Vücutta kalsiyum eksilmesi nedeniyle kemikler ağır ağır zayıflamaya başlar. FİTALATLAR Ürünlerde kullanılan plastiklerin yumuşatılmasında kullanılan fitalat bileşiklerinin kanser, böbrek ve karaciğer bozuklukları, hormon yapısı, metabolizma ve büyüme düzensizlikleri gibi sağlık üzerinde birçok olumsuz etkisi bulunur. Çocuklarımızı Koruyoruz, Sektörün Kalite Çıtasını Yükseltiyoruz. MP16_OKUL_SEDA.indd 2 KURŞUN Endüstriyel atık olarak doğada sık rastlanan bir metaldir. Bu metalin vücutta toksik miktarlara gelmesiyle başta beyin olmak üzere birçok organ zarar görür. 7/29/20 11:47

Metro katalogları

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro
En popüler kataloglar