Metro katalog - sayfa 6 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL *

1 ... 6 ... 33
Metro aktüel ürünler, broşür  - Satıştaki ürünler - sarımsak, soğan, limon, makarna, biberiye, diğer, fesleğen, eti. Sayfa 6.
1 ... 6 ... 33

En son fiyatları görmek için - ile - arasında geçerli olan bu Metro kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 32 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Metro için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 32. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Bir sonraki Metro alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Metro
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
TA Z E B A H A R AT L A R Taze Baharatlar Antalya / 25 g / Adedi / 5.000 adet 3,49 TL Kg fiyatı: 139,60 TL Fesleğen Kırmızı Fesleğen Kişniş Frenk Soğanı 6 TAZE BAHARAT ÇEŞİTLERİ DANA ETİ KUZU ETİ TAVUK BALIK ÇAY SOĞUK İÇECEK SICAK YEMEK MAKARNA Kekik Limonlu Kekik Adaçayı Rozmarin YEŞİL SALATA ÇORBA ZEYTİNYAĞI SOSLAR BİBERİYE (ROZMARİN) FESLEĞEN BİÇME SOĞAN (SNİKLAV) BİÇME SARIMSAK MERCANKÖŞK (MAJORAM) TARHUN KİŞNİŞ LİMON ÇİÇEĞİ (MELİSSA) FRENK MAYDANOZU OREGANO KEKİK LİMONLU KEKİK KEKİK NANE MENTOLLÜ NANE LEMONGRASS Bu sayfadaki ürünlerin tamamı yerli üretimdir. Bu sayfadaki ürünlerin KDV oranı %8 dir. Yasa gereği aldıkları ürünü aynen veya işledikten sonra satan müşterilerimiz için uygulanan KDV oranı %1 olup, diğer müşterilerimiz için %8’dir.

Metro katalogları

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro
En popüler kataloglar