Metro katalog - sayfa 4 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL *

1 ... 4 ... 33
Metro aktüel ürünler, broşür  - Satıştaki ürünler - soğan, pancar, ispanak, havuç, eğe, diğer, fesleğen, metro. Sayfa 4.
1 ... 4 ... 33

En son fiyatları görmek için - ile - arasında geçerli olan bu Metro kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 32 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Metro için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 32. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Bir sonraki Metro alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Metro
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
S A L ATA L A R METRO CHEF Karışık Salata Çeşitleri Et Salata: İçinde kırmızı hardal yaprağı ve dağ kekiği çoğunlukta olmak üzere 7 çeşit ürün bulunmaktadır. Balık Salata: İçinde biçme soğan (şiniklav) ve rakula (İtalyan rokası) çoğunlukta olmak üzere 7 çeşit ürün bulunmaktadır. Tavuk Salata: İçinde kırmızı ıspanak ve bezelye filizi çoğunlukta olmak üzere 7 çeşit ürün bulunmaktadır. Ege Salata: İçinde mini marul çeşitleri, rakula, kuzu kulağı, pancar yaprağı, frenk maydanozu ve fesleğen bulunmaktadır. 4 Karışık Salata Çeşitleri* Antalya Et Salata / Tavuk Salata Balık Salata / Ege Salata 500 g / Paketi / 30.000’er paket 11,99 TL Kg fiyatı: 23,98 TL EUROFRESH Rende Havuç* Ton Balığı 1,7 kg / Adedi / 2.000 adet 51,90 TL Kg fiyatı: 30,44 TL Bu sayfadaki ürünlerin tamamı yerli üretimdir. Beypazarı / 1 kg / Adedi / 20.000 adet 5,99 TL * Sadece İstanbul mağazalarımızda. Fiyatlarımıza KDV dahildir. Bu sayfadaki işaretli ürünlerin KDV oranı %8 dir. Yasa gereği aldıkları ürünü aynen veya işledikten sonra satan müşterilerimiz için uygulanan KDV oranı %1 olup, diğer müşterilerimiz için %8’dir.

Metro katalogları

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro
En popüler kataloglar