Metro katalog - 8.6.2020 - 9.9.2020 - sayfa 2 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL *

2 4 5 ... 17
Metro aktüel ürünler, broşür  - 8.6.2020 - 9.9.2020 - Satıştaki ürünler - malzeme, makarna, diğer, yumurta, metro. Sayfa 2.
2 4 5 ... 17

En son fiyatları görmek için 8.6.2020 ile 9.9.2020 arasında geçerli olan bu Metro kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 16 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Metro için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 16. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Bir sonraki Metro alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Metro
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
KENDİ MARKALI ÜRÜNLERİMİZDE GIDA GÜVENLİĞİ VE KALİTE UYGULAMALARIMIZ Metro’da “Aro” ve diğer kendi markalı ürünlerimizin kalite ve ürün güvenliği yolculuğu tedarikçi seçimi ve değerlendirmesi ile başlıyor. İlk adımı yasalara uygun, insan sağlığına zarar vermeyen, kaliteli ürünler üretecek standartlara sahip olan tedarikçilerin seçimi ve denetimi ile atıyoruz. Denetimleri, sağlıklı ve kaliteli ürünü tedarik edebilmek amacıyla ürünün kaynağında yapıyoruz. Hayvan çiftliklerinde, Balık çiftliklerinde, Tavuk kümeslerinde, Yumurta kafeslerinde, Mezbahalarda, Meyve sebze tarlalarında başlayan gıdanın güvenliği yolculuğunu, kendi markalı ürünlerimizin üretildiği fabrikadan mağazaya kadar takip ediyoruz. Ürünlerimiz rafa gelmeden önce tarladan, çiftlikten, kümesten, mezbahadan, tesislerden numuneler alarak mevzuat kriterlerine ve profesyonel müşteri ihtiyaçlarına yönelik kalite kriterlerinde, akredite laboratuvarlarda analizlerini gerçekleştiriyoruz. Bu gıda güvenliği uygulamalarına ilave olarak; tüm bakliyat, makarna, kuruyemiş ürünlerinde zararlı kontrolü denetimi yapıyor ve uygun olan ürünlerin satışına onay veriyoruz. 2 Tüm gıdaya ve insan cildine temas eden gıda dışı ürünlerde, ürünün malzeme cinsine bağlı olarak toplam migrasyon, fitalat, azo boyar madde, kurşun, kadmiyum gibi ağır metal ve migrasyon analizleri ile sağlıklı gıda dışı ürünlerini raflarımıza koyuyoruz. Tüm bu süreçlerde analiz sonuçları ve denetim bulguları ile insan tüketimine uygunluğunu değerlendirerek, sadece uygun olan ürünlerin mağazalara sevkiyatını yapıyoruz. Müşterilerimizin sağlığını korumak, haksız ticareti önlemek ve sürdürülebilir gıda çalışmalarını desteklemek amacıyla, gıda kalitesi ve ürün güvenliği analiz çalışmalarımıza ek olarak, gıdalarda düzenli taklit & tağşiş analizleri yapıyoruz. Bu kapsamda ürünleri 1.600 parametreye göre kapsamlı şekilde analiz ediyoruz. Tüm bu süreçlerimiz ürünler rafa geldikten sonra düzenli şekilde devam ederek müşterilerimize gıda ve ürün güvenliği sağlanmış ürünleri sunuyoruz. ARO_OB_KATALOG.indd 2 14.07.2020 11:43

Metro katalogları

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro
En popüler kataloglar