Metro katalog - 7.16.2020 - 8.13.2020 - sayfa 3 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL *

1 3 5 6 ... 17
Metro aktüel ürünler, broşür  - 7.16.2020 - 8.13.2020 - Satıştaki ürünler - sandalye, temizlik malzemeleri, masa. Sayfa 3.
1 3 5 6 ... 17

En son fiyatları görmek için 7.16.2020 ile 8.13.2020 arasında geçerli olan bu Metro kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 16 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Metro için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 16. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Bir sonraki Metro alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Metro
Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
C L E A N I N G & H YG I E N E 3 V İRÜ SLE M ÜCADE LE VE HİJ Y EN ÖNL EML ERİ İşletmenizdeki tüm ekipman ve yüzeylerin derinlemesine temizliği için özel bir kurumdan destek alabilir veya kendi çalışanlarınızı görevlendirebilirsiniz. Bunun için öncelikle Sağlık Bakanlığı onaylı temizlik malzemeleri ve dezenfektanları temin etmelisiniz. Sizlere bu katalogda sunduğumuz ürünlerle bir alışveriş listesi çıkarabilirsiniz. İşletmenizde etkili bir temizlik ve dezenfeksiyon planı oluşturabilirsiniz. Planınızın, insanların çok sık temas ettiği kapı kolu, asansörler, yürüyen merdiven bantları, çağrı düğmeleri ve korkuluklar, elektrik düğmeleri, priz, sandalye, masa, arabaya servis istasyonu, tüm POS ekipmanları gibi riskli yüzey ve alanları içerdiğine emin olun. Misafirlerinizin işletmenize güven duymasını sağlayabilmek adına uyguladığınız hijyen kurallarını yayınlayabilirsiniz. Hatta işlem adımlarını içeren bir video bile hazırlayabilirsiniz.

Metro katalogları

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro

Metro katalog

Metro - aktüel ürünler, broşür .
Tüm mağazalarda geçerli Metro
En popüler kataloglar