Metro - Şubeleri, aktüel, katalog, broşür

Güncel haftalık indirim katalogları
Metro lokasyonları

Metro Hakkında

1964’te Almanya’nın Ruhr bölgesinde kurulan Metro Group bünyesindeki Metro Toptancı Market, 25 ülkede 759 mağaza ile hizmet veren en önemli uluslararası toptancı marketlerden bir tanesidir. Metro Toptancı Market, Türkiye’de 1990 yılında kurulmuş ve 7’si İstanbul’da olmak üzere çeşitli illerde toplam 36 mağaza ile hizmet vermektedir.

Ticari vergi mükellefi olan tüm profesyoneller; restoranlar, catering şirketleri, ticari işletmeler, devlet kuruluşları gibi birçok kurum Metro Toptancı Market’in imkanlarından yararlanabilmektedir. Mağazaya giriş için ücretsiz olan Metro kartlardan edinmek gerekmektedir.

Metro, gıda güvenliği alanında IFS (International Featured Standarts) Lojistik Standardı Sertifikası’nı almaya hak kazanmış ve gıda güvenliğini garanti almak altına almak adına, Gebze’de taze ve donuk ürünler için Soğuk Ürünler Platformu’nu kurmuştur.

Neden Metro?

En büyük avantajını kalite – fiyat alanında elde eden Metro, müşterilerine 20.000 gıda ve 30.000 gıda dışı ürünle hizmet vermektedir. Gıda güvenliği alanında almış olduğu sertifika ve hayata geçirmiş olduğu birçok proje, Metro Toptancı Market’i müşterilerin gözünde güvenilir kılmaktadır.

Metro Market ürün kategorileri arasında sebze meyve, taze balık, et ve tavuk, dondurulmuş ürünler, coğrafi işaretli ürünler, şarap, içecek ve meşrubat, kullan at ürünler, profesyonel mutfak ürünleri, iş kıyafetleri ve ofis ürünleri gibi birçok kategori bulunuyor.

Piyasanın lider markaların yanı sıra ‘Metro Chef’ ve ‘Metro Proffessional’ adı verilen kendi markalarıyla Metro, müşterilerine kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunuyor.

Metro Market’in düzenli olarak hazırladığı indirim kataloglarını takip ederek, avantajlı fiyatlardan yararlanmak isterseniz web sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Promosyonlar başlığı altındaki kampanyalara göz atabilir, bu hafta geçerli olan avantajlardan yararlanmak için güncel katalogları inceleyerek aktüel ürünlerden haberdar olabilirsiniz. Metro Market, ‘Çok Al Az Öde’, ‘Hediyeli Ürünler’, ’50 TL Alışverişinize’, ‘1 Alana 1 Bedava’ gibi çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Ayrıca ‘esnaf’, ‘kebap’, ‘otel’ gibi sektörel kategorilerle belirtilmiş fırsatların sunulduğu broşürlere göz atarak işletmeniz için en uygun fiyatlarla satılan ürünlere kolayca ulaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Metro Market mağazaları hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri illere göre farklılık gösterebilmektedir. Ağırlıklı olarak 08:00-21:30 saatleri arasında hizmet veren Metro Market’in size en yakın mağazasının çalışma saatlerini öğrenmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.