MediaMarkt kataloglar ve indirimler


İnternette MediaMarkt kampanyaları için araştırma yapıyorsanız doğru yere geldiniz. Mağazanızla ilgili en iyi fiyat ve indirimleri almanızı sağlayacak en son MediaMarkt katalogları bizdedir. MediaMarkt kampanyalarındaki fiyatlardan yararlanarak tasarruf etmek, MediaMarkt kampanyaları ile en iyi fiyatları almak istiyorsanız doğru yere gelmişsiniz.

 

Avrupa’nın 1 Numaralı Elektronik Markasında İndirimli Fiyatlar

Elektronik ürünlerde ve beyaz eşyalarda Avrupa’nın 1 numaralı markası olan MediaMarkt, değişik kategorilerde binlerce ürünü https://www.mediamarkt.com.tr adresinde ve fiziki mağazalarında satışa sunuyor. Üstelik günlük ve aylık indirim kampanyalarını takip ederek hemen her ürünü piyasa fiyatlarının çok altında satın alabilirsiniz. Aşağıda, laptop, iPhone ve TV gibi ürünlerde indirimli fiyatları nasıl elde edebileceğinizi anlatıyoruz.
 

MediaMarkt Kampanyaları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

MediaMarkt indirim kampanyalarından yararlanmanın birkaç farklı yolu var:

MediaMarkt Club Üyesi Olmayı Unutmayın

MediaMarkt Club üyesi olmak, doğum gününüzde size özel bir indirim kuponundan yararlanmanızı da sağlıyor. Ayrıca ürün satın aldıkça ek indirim kuponları (30, 60 ve 120 TL değerinde) ve hediye ürünler kazanabilmeniz mümkün. Belirli aralıklarla, sadece Club üyelerine özel fırsatlardan da yararlanabiliyorsunuz. Diğer bir deyişle, MediaMarkt kampanyalarından verimli bir şekilde yararlanmak için Club üyesi olmanız gerekiyor. Üstelik kartınızı sürekli yanınızda taşımak zorunda değilsiniz: MediaMarkt mobil uygulamasını telefonunuza yükleyip kartınızı tanımlamanız ve alışverişlerinizde bu uygulamayı kullanmanız da mümkün.

MediaMarkt mağazaları
En popüler kataloglar

Ürünler

Satıcılar