MediaMarkt şubeleri ve çalışma saatleri

MediaMarkt şubeleri ve çalışma saatleri

Burada, MediaMarkt mağazalarının bulunduğu yerler dahil MediaMarkt ile ilgili tüm bilgileri ve müşterek MediaMarkt çalışma saatlerini bulabilirsiniz. Buradaki Türkçe Broşürler aracılığıyla MediaMarkt dahil, mağazaların yerleri ve gözde perakendecilerinizin mağaza açılış ve kapanış saatleri gibi size gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.


Kataloglar MediaMarkt
MediaMarkt lokasyonları

MediaMarkt

MediaMarkt Hakkında

Avrupa’nın önde gelen elektronik ürün marketlerinden biri olan MediaMarkt 1979 yılında Almanya’da kurulmuştur. İlk mağazası Bavyera eyaletinde yer alan Münih şehrinde hizmete girmiştir. Günümüzde, MediaMarktSaturn grubu olarak 14 ülkede 1000’den fazla mağazası ve 65.000’den fazla çalışanı mevcuttur.

Hem satış alanı, hem müşteri sayısı hem de ticaret hacmi bazında sektöründe kısa sürede devleşen şirket, 2017 yılında İstanbul’da mağaza açarak Türkiye piyasasına girmiştir. Ardından Ankara, Bursa, Antalya gibi şehirler takip etmiş, 2019 itibarıyle 25 ilde 71 mağaza açılmıştır.

Neden MediaMarkt?

Çalışma Saatleri

MediaMarkt mağazaları hem hafta içi hem de hafta sonu hizmete açıktır. Sabah 10:00’da kapıları açan MediaMarkt, genelde 22:00 sularında kapanmaktadır. Alışveriş için tercih edebileceğiniz resmi web sayfası, genel kanının aksine www.mediamarkt.tr adresinde değil  https://www.mediamarkt.com.tr resmi web sayfasında yer alır. Saat 14:00’e kadar tüm siparişler aynı gün, saat 14:00’ten sonra ise takip eden ilk iş günü kargolanır.

Ürünler

MediaMarkt mağazaları
En popüler kataloglar