MediaMarkt şubeleri ve çalışma saatleri

Burada, MediaMarkt mağazalarının bulunduğu yerler dahil MediaMarkt ile ilgili tüm bilgileri ve müşterek MediaMarkt çalışma saatlerini bulabilirsiniz. Buradaki Türkçe Broşürler aracılığıyla MediaMarkt dahil, mağazaların yerleri ve gözde perakendecilerinizin mağaza açılış ve kapanış saatleri gibi size gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.


Kataloglar MediaMarkt
Kataloglar MediaMarkt
Kataloglar MediaMarkt

MediaMarkt

MediaMarkt Hakkında

Avrupa’nın önde gelen elektronik ürün marketlerinden biri olan MediaMarkt 1979 yılında Almanya’da kurulmuştur. İlk mağazası Bavyera eyaletinde yer alan Münih şehrinde hizmete girmiştir. Günümüzde, MediaMarktSaturn grubu olarak 14 ülkede 1000’den fazla mağazası ve 65.000’den fazla çalışanı mevcuttur.

Hem satış alanı, hem müşteri sayısı hem de ticaret hacmi bazında sektöründe kısa sürede devleşen şirket, 2017 yılında İstanbul’da mağaza açarak Türkiye piyasasına girmiştir. Ardından Ankara, Bursa, Antalya gibi şehirler takip etmiş, 2019 itibarıyle 25 ilde 71 mağaza açılmıştır.

Neden MediaMarkt?

  • Ürün Çeşitliliği: MediaMarkt, 50.000’i aşkın ürün çeşidiyle sizi beklemektedir. Elektronik denince akla gelen laptop, telefon gibi ürünlerin yanı sıra kulaklık, mouse gibi aksesuarlar, buzdolabı gibi beyaz eşyalar, tabletler, küçük ev aletleri, projeksiyon cihazları, traş makineleri, çay ve kahve makineleri, bilgisayar ve PS4 gibi konsol oyunları, ihtiyaç duyabileceğiniz anten veya HDMI kabloları, fotoğraf makineleri, dürbün ve envai çeşit bilgisayar bileşenleri, müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.
  • Güvenilir Markalar: MediaMarkt raflarında ve online mağazalarında iPhone ve iPad gibi Apple ürünlerin yanı sıra, Siemens buzdolapları ve çamaşır makineleri, Huawei, Samsung, Bosch, Asus, HP, Sony, LG ve Lenovo’nun da arasında yer aldığı dünyaca tanınan ve güvenilen markalar yer almaktadır.
  • İletişim Kolaylığı: 0850 222 1 500’ü tuşlayarak ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri, haftanın 7 günü 08:00-02:00 arası hizmet vermektedir. Yine websiteleri aracılığıyla doğrudan Genel Müdürlük’e soru, öneri, geribildirim, şikayet ve memnuniyetlerinizi iletebilmeniz mümkündür.
  • Sürekli Hizmet: İster peşin ister taksit yoluyla satın aldığınız pek çok ürün için sigorta/güvence seçeneği sunan MediMarkt, ürününüzde herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda onarım hizmetiyle de desteğini esirgemeyecektir. Pek çok marka için doğrudan yetkili servisle çalışan firma, bazı durumlarda kendi onarım ekibiyle de başarılı işlere imza atmaktadır.
  • Uygun fiyat: Halihazırda cazip etiketlerle satışa sunulan elektronik cihazlar, sık sık düzenlenen kampanya ve promosyonlar kapsamında indirim kodu kullanarak daha da uygun fiyatlara alabilirsiniz. Ayrıca, Gittigidiyor Cadde sayfasını inceleyebilir ve süpriz indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

MediaMarkt mağazaları hem hafta içi hem de hafta sonu hizmete açıktır. Sabah 10:00’da kapıları açan MediaMarkt, genelde 22:00 sularında kapanmaktadır. Alışveriş için tercih edebileceğiniz resmi web sayfası, genel kanının aksine www.mediamarkt.tr adresinde değil  https://www.mediamarkt.com.tr resmi web sayfasında yer alır. Saat 14:00’e kadar tüm siparişler aynı gün, saat 14:00’ten sonra ise takip eden ilk iş günü kargolanır.

MediaMarkt mağazaları