Mango şubeleri ve çalışma saatleri

Satış mağazaları

Devamını oku

Mango

İspanya’da Doğdu, Tüm Dünyaya Yayıldı

Mango 1984 yılında İspanya’da kurulmuş ve hem uygun fiyatlı hem de kaliteli hazır giyim ürünleri sayesinde kısa bir süre içinde tüm Avrupa’ya yayılmıştır. Dijital dünyanın önemini bilen markalardan biri olan Mango, 1995 yılında web sitesini yayına sokmuş ve 2000 yılından itibaren bu site üzerinden çevrimiçi siparişleri kabul etmeye başlamıştır. Bu bakımdan, çevrimiçi bir mağazaya sahip olan ilk hazır giyim perakende markalarından biridir. Hâlihazırda, Mango’nun 100’den fazla ülkede 2.000 adetten çok mağazası bulunmakta olup sayıca en çok mağazası Türkiye’dedir.

Ülkemizde hem fiziki mağazalar hem de web sitesi (https://shop.mango.com/tr) üzerinden hizmet veren Mango Türkiye, kadın (woman), erkek (man) ve çocuk (kids) kategorilerinde hazır giyim ürünleri ve aksesuarlar sunmaktadır. Hem online web sitesi hem de mağazalarda bulunan “outlet” kategorisinde, tüm bu ürün çeşitleri için özel indirim teklifleri ve daha da avantajlı fiyatlar bulabilmek mümkündür.

Mango Ürünlerini Tercih Ederek Elde Edebilecekleriniz

Mango Müşteri Hizmetleri ve Mağaza Bilgileri

Mango mağazalarının tam bir listesini (ve size en yakın olanların haritadaki konumunu) resmî web sitesindeki aynı adlı bağlantıya tıklayarak görebilmek mümkündür. Mango müşteri hizmetleri telefonu 0850 211 64 70 olup sadece hafta içi günlerde 08.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Müşteri hizmetlerine ayrıca sosyal medya ve e-posta ile ulaşmak da mümkündür. Satın aldığınız ürünleri 60 gün içinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. İade veya değişim talepli ürünler, anlaşmalı kargo firması tarafından ücretsiz olarak evinizden teslim alınacaktır. Doğrudan herhangi bir Mango mağazasına giderek de iade veya değişim yapabilirsiniz.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - giyim