Makro şubeleri ve çalışma saatleri

Makro şubeleri ve çalışma saatleri

Burada, Makro mağazalarının bulunduğu yerler dahil Makro ile ilgili tüm bilgileri ve müşterek Makro çalışma saatlerini bulabilirsiniz. Buradaki Türkçe Broşürler aracılığıyla Makro dahil, mağazaların yerleri ve gözde perakendecilerinizin mağaza açılış ve kapanış saatleri gibi size gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.


Güncel haftalık indirim katalogları
Güncel haftalık indirim katalogları
Güncel haftalık indirim katalogları
Makro lokasyonları

Makro Hakkında

1991 yılında Songör ailesi tarafından tamamı yerli sermaye ile kurulan Makro Market, 28 yıldır perakende alışveriş sektöründe hizmet vermektedir. Antalya, Ankara, Kırıkkale, Konya, Malatya ve Samsun da dahil olmak üzere 7 ilde 32 mağazası bulunan Makro süpermarket zinciri, ‘Hep kaliteli ürün, hep ucuz fiyat’ sloganıyla faaliyet göstermektedir.

Neden Makro?

Makro Marketler zincirinde ev alışverişlerinizde ihtiyacınız olan pek çok ürünü bulabilir, en ucuz fiyatlarla aldığınız ürünlerle ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Bakliyattan kahvaltılıklara, süt ürünlerinden içecek ve meşrubata, meyve sebzeden konserveye, bisküvi ve çikolatadan unlu mamullere, deterjandan banyo ve duş malzemelerine, et-balık-kümesten kişisel bakım malzemelerine kadar pek çok kategoride ürün çeşitliliği sunan Makro marketler zinciri tüketicilerin memnuniyeti için en yüksek kalitedeki ürünlere raflarında yer vermeye özen göstermektedir. Sektöründe adı çokça bilinen ünlü markaların ürünlerinin satışa sunulduğu Makro markette, tüketiciler daha uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli olan alternatif ürünlere de erişebilmektedirler. Bu alternatif ürünler Makro marketin ‘özel etiket’ adı altında sahip olduğu 20 kadar marka ile sağlanmaktadır. Makro marketin kendi markalarından bazıları arasında unlu mamullerde Pasterya, bakliyatta Bende, süt ürünlerinde Köytür, yumurtada Ödül markaları yer almaktadır.

Makro Market’te her hafta salı günleri yapılan halk gününün yanı sıra sık sık çeşitli kampanya ve promosyonlar yapılmaktadır. Makro marketin güncel kampanyalarından haberdar olarak indirimleri ve ürün kataloğu inceleyebilir, aktüel ürünleri içeren broşür ve benzeri materyalleri takip ederek en sevdiğiniz ürünleri çok uygun fiyat ve avantajlarla satın alma fırsatına sahip olabilirsiniz. Hızla büyüyen marketler zincirinin sık sık düzenlediği indirim dönemleri, kampanya ve fırsatlar, hem mağazalarında hem de online olarak çeşitli insert, katalog ve broşürlerde bulabilirsiniz. Bu haftanın indirimli ürünlerini hemen inceleyin ve Makro Market’in sunduğu avantajlı ödeme seçenekleriyle alışverişinizi tamamlayın. Makro Marketlerde nakit ve kredi kartının yanı sıra Multinet, Ticket, Setcard, Metropol ve Sodexo kartlarınızla da alışveriş yapabilirsiniz.

Makro Market, müşterilerinin kullandıkça kazanacakları bir sistem olarak geliştirilen Makrokart Gold uygulamasını da 2008 yılında hayata sokmuştur. Bu kart ile çeşitli indirimlerden yararlanabilir, çekilişlere katılabilir ve hediyeler kazanabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Makro Market mağazaları hafta içi ve hafta sonu 09:00-21:00 arasında hizmet vermektedir. Geniş ürün yelpazesi ve dikkat çekici kampanyalara ister evinizin rahatlığından isterseniz de herhangi bir yerden göz atmak isterseniz, resmi internet sayfaları olan http://www.makromarket.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli!

Ürünler

Makro mağazaları
En popüler kataloglar