Macrocenter şubeleri ve çalışma saatleri

Burada, Macrocenter mağazalarının bulunduğu yerler dahil Macrocenter ile ilgili tüm bilgileri ve müşterek Macrocenter çalışma saatlerini bulabilirsiniz. Buradaki Türkçe Broşürler aracılığıyla Macrocenter dahil, mağazaların yerleri ve gözde perakendecilerinizin mağaza açılış ve kapanış saatleri gibi size gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.


Kataloglar Macrocenter

Devamını oku

Macrocenter Hakkında

Türkiye’nin en önemli perakende zincirlerinden olan Migros A.Ş. bünyesinden kurulan Macrocenter, 6 şehirde, 52 mağaza ile faaliyetlerine devam etmektedir. Macrocenter mağazaları içerisinde barındırdığı ayrıcalıklı ve zengin ürün portföyü ile hizmet vermektedir. Ayrıca sahip olduğu özel mağaza tasarımı ve üstün kaliteli müşteri hizmetleriyle de rakiplerinden farklı bir yerde konumlanmıştır.

Neden Macrocenter?

Macrocenter müşterilerine en yüksek kalitedeki ürünleri satmayı hedeflemektedir. Macrocenter, içerisinde Avrupa ve dünyanın en özel ve güzel tatlarının yanı sıra Anadolu’ya özgü lezzetleri de tüketicilerine sunar ve her zaman en yüksek standartlarda hizmet vermeyi felsefesi haline getirmiştir. İçerisinde et-balık-kümes, şarküteri, meyve sebze, içecek ve meşrubat, sağlıklı yaşam ürünler, bakliyat, konserve, unlu mamuller, soslar, bisküvi, çikolata ve şekerleme, deterjan, temizlik bebek, oyuncak, ev eşyaları ve evcil hayvan malzemeleri gibi birçok kategori bulunan Macrocenter’da her zaman en taze ürünleri ve en kaliteli malzemeleri bulabilir, ayrıca Avrupa ve dünyada satışa sunulan özel ürünleri tatma fırsatını da elde edersiniz.

Macrocenter, Türkiye’de piyasa lideri olan markaların yanı sıra Pastarotti, Mulino Bianco, Trevijano, Stute gibi dünyaca ünlü markaların ürünlerini de raflarına taşıyor. Zengin ürün çeşitleriyle hizmet veren Macrocenter’ın ürünlerinden indirimli olarak yaralanmak isterseniz aylık ürün kataloğunu takip etmeyi unutmayın. Her ay, ayın ürünlerini belirleyen ve yeni ürünleri belirli süreliğine indirimli olarak satışa sunan Macrocenter’da aktüel ürünlerle ilgili en önce sizin bilginiz olsun isterseniz aktüel ürünler broşürünü inceleyebilirsiniz. Bu hafta geçerli kampanya ve promosyonlarla ilgili bilgi almak için Macrocenter mağazalarını ve internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Macrocenter’ın yüksek kaliteli ürünlerine avantajlı fiyatlarla ulaşma fırsatını kaçırmayın ve indirimli ürünler kataloğunu hemen inceleyin.

Mobil uygulama ile evinizin konforunda alışveriş yapma imkanı sunan Macrocenter’ın tek hizmeti bu değil. Macrocenter, MacroAtelier hizmetiyle bünyesinde yer alan özel ürünlerin tadımı, hazırlanma şekli ve kullanım incelikleri gibi özeliklerin paylaşıldığı organizasyonlar düzenlemekte, her ay MacroStyle adını verdiği ürün kataloğunu yayınlamakta, MacroService hizmeti ile mağazadan beğenip aldığınız ürünleri evinize kadar taşımaktadır.

Çalışma saatleri

Macrocenter mağazaları hafta içi ve hafta sonu hizmet vermektedir. Çalışma saatleri 08:30/10:00-21:00/22:00 olarak mağazadan mağazaya değişebilmektedir.

Son çıkan kataloglar

Satıcılar - hipermarket ve süpermarketler