LC Waikiki şubeleri ve çalışma saatleri

Burada, LC Waikiki mağazalarının bulunduğu yerler dahil LC Waikiki ile ilgili tüm bilgileri ve müşterek LC Waikiki çalışma saatlerini bulabilirsiniz. Buradaki Türkçe Broşürler aracılığıyla LC Waikiki dahil, mağazaların yerleri ve gözde perakendecilerinizin mağaza açılış ve kapanış saatleri gibi size gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.


Kataloglar LC Waikiki
Kataloglar LC Waikiki
Kataloglar LC Waikiki

LC Waikiki

LC Waikiki Tarihçesi

LC Waikiki 1988 yılında Fransa’da kurulmuş bir hazır giyim perakende satış mağazasıdır ve 1997 yılında Türkiye’deki ilk şubesini açmıştır. Hâlihazırda 50’ye yakın ülkede 1.000 adetten fazla mağazası mevcuttur. Uygun fiyata kaliteli hazır giyim ürünleri sunan LC Waikiki; erkek, kadın, çocuk giyim ve bebek kategorilerinde binlerce ürüne sahiptir. Sloganı “iyi giyinmek herkesin hakkı” olan firma, Türkiye’de Küçük ve Dizdar aileleri tarafından yönetilmektedir. LC Waikiki, yakın tarihte Avrupa’nın en başarılı üç moda perakendecisinden biri olmayı hedeflemektedir. Nitekim 2020 yılında Türkiye’nin en değerli 11. markası seçilmiştir.

LC Waikiki, hem kendisine ait resmi web sitesinde (https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR) hem de genellikle AVM’ler içerisinde yer alan fiziksel mağazalarda satış yapmaktadır. LCW Home, Outlet, Dream ve Baby olmak üzere dört mağaza konsepti olan firma, her konseptte farklı bir ürün grubuna ağırlık vermektedir. Örneğin, pijama ve uyku ürünleri Dream konseptinde, bayan elbise ve erkek mont gibi günlük giyim ürünleri ise Outlet konseptinde sunulmaktadır.

LC Waikiki Sitesi ve Mağazalarında Neler Var?

  • LC Waikiki’ye özgü markalar. Şirketin değişik giyim ve aksesuar kategorilerinde tamamen kendine özgü markaları mevcuttur. Sateen, Quzu, Eoselio gibi markalar; pantolon, ayakkabı ve mayo gibi düzinelerce değişik kategoride yüzlerce ürün sunmaktadır.
  • Lisanslı ürünler. Disney, Marvel, DC Comics ve Star Wars gibi uluslararası markaların lisanslı ürünleri LC Waikiki mağazalarında satışa sunulmaktadır.
  • Hemen gel-al hizmeti. Seçili bazı mağazalarda siparişinizi internetten verip kargo beklemeden mağazadan bizzat teslim almanız mümkündür.
  • Ailenizin her üyesi için uygun fiyatlı ürünler. Kadın, erkek, çocuk ve bebek kategorileri altında dış giyim, iç giyim, aksesuar, ayakkabı ve hatta kişisel bakım ürünleri dahi bulabilmek mümkündür. Ailenin her ferdi için bir şey satılmaktadır ve indirim kodu kullanarak web sitesinde daha da avantajlı fiyatlar elde etmek mümkündür.

LC Waikiki Mağazaları & Müşteri Hizmetleri

Resmi web sitesine ek olarak, Türkiye’deki hemen her ilde en az bir adet LC Waikiki mağazası bulabilmek mümkündür ve toplamda 400’den fazla mağaza mevcuttur. Size en yakın mağazayı buraya tıklayıp il ve ilçe seçerek görebilirsiniz. LC Waikiki genel merkezinin adresi ise 15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Cad. No: 41 34212 Bağcılar/İstanbul’dur.  Müşteri hizmetlerine 7/24 444 4 529 numaralı telefondan ulaşılabilir. Web sitesinden yapılan alıverişlerde 120 gün içerisinde iade yapılmasına izin verilmektedir. İade etmek istediğiniz ürünü size en yakın mağazaya teslim ettikten sonra 10 gün içerisinde iade tutarı tarafınıza ödenecektir.

LC Waikiki mağazaları