Koçtaş - aktüel ürünler, broşür 9.1.2018 - 12.31.2018 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL

1 ... 39 40 42 44 45 ... 65
Koçtaş aktüel ürünler, broşür  - 9.1.2018 - 12.31.2018 - Satıştaki ürünler - kahve makinesi, matkap, masa, mutfak, krom, aksesuar. Sayfa 42.
1 ... 39 40 42 44 45 ... 65
9.1.2018 tarihinden tarihine 12.31.2018 kadar geçerli olan Koçtaş tanıtıcı kataloguna göz atın. O an geçerli olan 65 sayfalık katalogda Diğer kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu indirimde kesinlikle düzenli olarak aldığınız ürünler arasında olan 192 üründen fazla üründe indirim vardır. Koçtaş mağazasında yaptığınız bir sonraki alışverişinizde tasarruf etmek isterseniz katalog sayfalarının hepsini, 1. sayfadan 65. sayfaya kadar çevirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada kahve makinesi, matkap, masa, mutfak, krom, aksesuar ile ilgili promosyonlar bulacaksınız, ancak Koçtaş broşürü şıra, malzeme, mp, krom, chloe, malzeme gibi ürünlerde başka birçok indirimler sunar. Alışverişinizi akıllıca yapmak ve gözdeniz olan Koçtaş mağazasındaki bir sonraki alışverişinize ait masrafların önemli bölümünde tasarruf etmek istiyorsanız müthiş fiyatlar ve harika indirimlerle dolu bu broşürü kaçırmayın. Her gün Turkce-brosurler.com sitesine geri gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonların hiçbirini kaçırmayın.
CÖZÜM MUTFAĞINIZI GUZELLESTIRIN QR kodu kutarak videoya 2 KAHVE KÖŞESİ OR kedu okutarak lki adet metal raf ve biri geniş biri dar iki adet ahşap rafi duvara monte etmekle ise başlayın. Geniş raf masa ve servis alani olarak kullanilacağı için yüksekliğini önüne 1 MUTFAK RAFI tireceğiniz bar taburesine göre ayarlayın Metal raflara metal kancalarla kahve fincanlaınizi asın, geniş ahşap rafa kahve makinesi, pot, sütlük gibi gereçleri yerleştirin. Bir çiçekle bu köşeyi yeşillendirmeyi unutmayın Reçel, konserveler ve zeytinyaği sişesi gibi buzdolabina koymaya gerek olmayan lezzetler için mutfakta şirin bir raf tasarlayabilirsiniz. Koçtaş reyonlarnnda sayısiz farkl seçeneği olan ahşap ve metal raflan matkap yardımıyla monte etmeden önce duvaı Ölçmeyi unutmayın. QR kodu 4 BARDAKLIK TEZGAH ARASI AKSESUAR Mutfak tezgahinizın dayandiğı fayansa ham ahşap bir raf dikey şekilde sabitleyin. Üzerine mug ve fincanlar için tekli, kadehler için ikili uzun çivileri sabitleyin, Işte size renkli bir Krom iki adet askı borusu ve alttaki baharatliği tezgäh üstü dağınıkliğı toparlamak için kullanabilirsiniz. tablo kadar estetik bir raf sistemi! 42 MUTFAK