Kipa şubeleri ve çalışma saatleri

Kipa şubeleri ve çalışma saatleri

Burada, Kipa mağazalarının bulunduğu yerler dahil Kipa ile ilgili tüm bilgileri ve müşterek Kipa çalışma saatlerini bulabilirsiniz. Buradaki Türkçe Broşürler aracılığıyla Kipa dahil, mağazaların yerleri ve gözde perakendecilerinizin mağaza açılış ve kapanış saatleri gibi size gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.


Kataloglar Kipa
Kipa lokasyonları

Kipa Hakkında

Türkiye’nin önde gelen hipermarketler zinciri olan Kipa 1992 yılında İzmir’de kurulmuştur. 100 iş adamının ortaklaşa kurduğu Kipa hipermarketler zinciri günümüzde hem market hem de AVM olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 2016 yılında Migros tarafından satın alınmıştır.Bugün, Türkiye’nin 20 şehrinde 160 marketle (hipermarket, süpermarket ve ekspres marketler) haftalık ortalama 1.5 milyon kişiye hizmet vermektedir. Ayrıca Kipa’nın 20 şehirde 31 alışveriş merkezi bulunmaktadır. Kipa AVM’leri içerisinde Media Markt, Boyner, Kiğılı, Madame Coco, Deichman gibi dünyaca ünlü pek çok marka bulunmaktadır.

Neden Kipa?

Kipa hipermarket mağazalarının temel hedefi en taze ve kaliteli gıdaları uygun fiyatlar ve seçeneklerle geniş bir ürün gamı içerisinde müşterilerine sunmaktır. Kipa hipermarketleri içerisinde bakliyat, içecek ve meşrubatlar, bisküvi, çikolata ve kuruyemişler, konserveler, unlu mamuller, et-tavuk ürünleri, süt ve süt ürünleri, kahvaltılıklar, televizyon gibi elektronik ev aletleri, dondurulmuş ürünler, bebek malzemeleri, temizlik ve kişisel bakım ürünleri, telefon, evcil hayvan malzemeleri gibi pek çok ürünü bulabilirsiniz. Kipa, raflarında hem sektörün öde gelen markalarına hem de rekabetçi fiyatlarıyla alışverişte kolaylık sağlayan birçok markaya yer vermektedir.

Kipa düzenli olarak aktüel ürünler kataloğu yayınlamakta, yaptığı indirimlerle müşterilerine fırsatlar sunmaktadır. Kipa indirim, kampanya ve promosyonlarını takip ederek kaliteli ve ucuz alışverişten faydalanabilirsiniz. İndirimlerin yer aldığı broşür, dergi ve insertleri Kipa mağazalarında olduğu kadar online olarak da bulmak mümkün. Kipa indirimleri bu hafta değerlendirmek için aktüel ürünler kataloğunu ve indirim broşürlerini incelemeyi unutmayın.

Marketlerin yanı sıra Kipa AVM’lerinde dünyaca ünlü birçok markayı bulabilir, rekabetçi fiyatlarıyla yerel marka mağazalarını da ziyaret edebilirsiniz. Ayakkabıdan dekorasyona, giyim, elektronik, hipermarketten oyuncağa kadar pek çok kategoride mağazaya ev sahipliği yapan Kipa AVM’lerde, evinizin gıda ve gıda dışı tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Kipa’nın AVM’leri için sunduğu servis hizmetleri, ulaşım sorunu bulunan vatandaşların da rahatça alışveriş yapabilmesini sağlamaktadır. Servis saatlerini öğrenmek için Kipa web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kipa ayrıca kurumlara sunduğu ‘Money Club Pro Kipa Kart’ hediye kartıyla çalışan memnuniyetine katkıda bulunmaktadır.

Çalışma Saatleri

Kipa marketler hafta içi ve hafta sonu saat 22:00’ye kadar çalışmakta olup açılış saatleri mağazalara göre 08:00/10:00 arasında değişmektedir. Köklü şirketin resmi web adresi olan http://www.kipa.com.tr adresinden daha detaylı bilgiye ulaşmanız mümkün.

Ürünler

Kipa mağazaları
En popüler kataloglar