Sevgililer Günü kataloglar ve kampanya

Şu anda geçerli ilan bulunmamaktadır

Sevgililer Günü - Satıcılar

Sevgililer Günü

Sevgililer günü hikayesi, Antik Yunan ve Roma’dan bu yana devam eder. Artık bir gelenek olan Sevgililer Günü, Papa tarafından 496 yılında 14 Şubat gününün Aziz Valentin’ı kutlama günü ilan edilmesiyle resmiyet kazanmıştır. Sevgililer günü ne zaman Roma’da bereket Tanrısı Lupercus’un onuruna veya Yunan’da Zeus ile Hera’nın evliliğine atfedilmediği bilinmemektedir.

14 Şubat sevgililer günü, çiftlerin birbirlerine daha çok değer verdiği ve çeşitli sevgililer günü sözleri, sevgililer günü mesajı ve sevgililer günü şarkısı gönderdikleri özel bir gündür. Ülkemizde de uzun bir süredir kutlanan 14 Şubat’ta, romantik yemekler yenir, gezilere çıkılır, hatta evlenme teklifleri bu tarihe denk getirilir. Partnerler, sevgililer günü hediyesi alarak birbirlerini daha da mutlu ederler. Sevgililer günü sözleri kısa da olsa taraflarca okunur.

Sevgililer günü fırsatları

Sevgililer günü nedir diye sorduğumuzda, cevap tabiki de kişiden kişiye değişmektedir. Bazı kişiler özel yemeği ve akşam geçirecekleri zamanı dört gözle beklerken, bazıları da sevgililer günü indirimi sayesinde ihtiyaç ve isteklerini karşılamaya odaklanır. Sevgililier günü hediyesi erkek katalog ve broşürleri kadınlarınki kadar zengin değildir. Zira, LC Waikiki, Boyner, Metro ve MediaMarkt gibi markalar doğrudan belirli bir kitleyi hedefleyen kampanya ve indirimler sunmaktadır. Bunun yanı sıra yörsan sevgililer günü gibi marka ile özdeşleşen ürünler de market raflarında boy gösterir. A101 ve BİM gibi platformlarda da kaçırılmayacak indirimleri bulmak mümkündür.

Sevgililer günü alışverişi

Siz de sevgililer gününde partnerizi mutlu edecek bir hediye almak veya özel indirimlerden faydanalarak istek ve ihtiyaçlarınıza hitap eden ürünlere göz atmak istiyorsanız {Web-domain} sayfası, güncel broşür, katalog ve insertleri sizler için bir araya getirmektedir.

 

Sevgilisi olsun olmasın herkese mutlu bir Sevgililer Günü dileriz!

Son çıkan kataloglar