Anneler Günü kataloglar ve kampanya

Şu anda geçerli ilan bulunmamaktadır

Anneler Günü - Satıcılar

Anneler Günü

İlk olarak ABD’nin West Virginia eyaletinde kutlanan Anneler Günü, 1908’den bu yana devam etmektedir. Çeşitli ülkelerde farklı günlerde kutlanan Anneler Günü ne zaman veya Anneler Günü hangi gün diye merak ediyorsanız, ülkemizde Mayıs ayının ikinci Pazar gününe denk gelmektedir.
Anneler günü etkinlikleri farklı şekillerde yapılmaktadır. Örneğin; annesinden uzakta olanlar için anneler günü mesajları ve anneler günü şiiri göndermek günün anısına mutlu bir süpriz olabilirken çeşitli mutfak robotları, kıyafetler ve çiçeklerle anneler günü hediyesi vermek de anneleri oldukça sevindirecektir. Bunun dışında anneler günü hediyesi el yapımı olarak üzerinde emek harcanmış bir hediye olabilir: küçükler için anneler günü boyama resimleri, anneler günü kartları ve kişiselleştirilmiş anneler günü sözleri sizi dünyaya getiren kişi için anlamlıdır ve yıllar sonra hala saklanan bir hatıraya dönüşebilir.

Anneler günü fırsatları

Aşina olduğumuz ve ürünlerini beğenerek kullandığımız hemen hemen her marka Mayıs ayının başlangıcından itibaren çeşitli kampanyalarla ürünlerini ön plana çıkarırlar. Happy Center, A101, BİM ve Şok düzenli ve dikkat çekici indirimlerine bu sene de devam ederken Carrefour, Onur Market ve Metro ise hem farklı alanlarda hem de oldukça şık seçenekler sunar. Anneler günü hediyeleri bunlarla da sınırlı değildir; mağazalardan alabileceğiniz müzik kutuları ile anneler günü şarkısı oynatmanız da hoş bir anı olabilir, üstelik kutuya onunla ilgili bir anneler günü resmi çizerseniz çok daha özel olacaktır.

Anneler günü alışverişi

Anneler günü reklamlarını ve kampanyalarını hepimiz televizyonda, internette ve broşürlerde görebiliyoruz, ancak tüm markaların yaptığı her indirimden haberdar olmak istiyorsanız, https://turkce-brosurler.com adresini ziyaret etmeniz yeterli. Sizin için hazırladığımız broşür ve diğer materyallere göz atın ve annenizi sevindirmenin en iyi yoluna siz karar verin.
Tüm kadınların anneler günü kutlu olsun!

Son çıkan kataloglar