IKEA Halılar fiyatları ve indirimler

Bu haftanın - itibaren geçerli promosyonu olan IKEA halılar fiyatlarını görün. Buradaki en son IKEA halılar indirimlerini edinin ve tasarruf edin.

 
Arşiv katalogları
 

Alışverişinizde tasarruf etmede ciddiyseniz ve mümkün olduğunca tasarruf etmek istiyorsanız internet sitemizde yayınlanan en yeni kampanyaların hepsini izlemelisiniz. IKEA halılar fiyatlarını düzenli olarak yayınlarız ve çıktıkları anda IKEA halılar fiyatlarının olduğu en yeni katalogları kullanıma sunarız.

Yalnızca IKEA halılar fiyatlarının olması gerekmez, BİM, A101, Metro, Bauhaus, Koçtaş gibi diğer perakendecilerin halılar ile ilgili fiyatları araştırabilir veya internet sitemizde diğer alışveriş yapanların aradığı ürünlerin harika promosyon, indirim ve kampanyalarına bakabilirsiniz. Bugünlerde en popüler olan kampanyalar arasında hediye seti, hello kitty, helly hansen, helva sade, herbal blend, hesapli sabah, hindi but kuşbaşı, hırka, hırkalar, hogan ürünleri vardır. Türkçe Broşürler aracılığıyla her gün binlerce yeni özel teklif yayınlarız ve en iyi fiyaları istiyorsanız bizi sürekli ziyaret etmeniz gerekir!


IKEA Hakkında

IKEA, 1943 yılında kurşun kalem, resim çerçevesi, saat, cüzdan, takı, masa servis örtüsü ve naylon çorap satışları yapmak üzere İsviçre’de kurulan, günümüzde ise mobilya, dekorasyon ve ev tekstili alanındaki çeşitli kategorilerde içerdiği sayısız ürünle dünya devi bir markadır. İlk mobilya üretimine 1948 yılında başlayan IKEA, o günlerden bugünlere kullanışlı ve kaliteli ürünleri düşük fiyata sunma anlayışıyla çalışmaktadır. Türkiye’de ilk olarak 2005 yılında açılmış olan IKEA bugün Türkiye’de 7 şehirde 9 mağaza, dünyada ise toplam 38 ülkede 313 mağaza ile hizmet vermektedir.

Halılar - satıcılar

En popüler kataloglar

Ürünler

Satıcılar