Gratis - kataloglar ve özel teklifler


İnternette Gratis kampanyaları için araştırma yapıyorsanız doğru yere geldiniz. Mağazanızla ilgili en iyi fiyat ve indirimleri almanızı sağlayacak en son Gratis katalogları bizdedir. Gratis kampanyalarındaki fiyatlardan yararlanarak tasarruf etmek, Gratis kampanyaları ile en iyi fiyatları almak istiyorsanız doğru yere gelmişsiniz.

Güncel haftalık indirim katalogları

En yakın
spinner

 El ilanları tüm şubelerde geçerli olmayabilir.

 

Gratis’te İndirim Günleri Hiç Bitmiyor

2009 yılında açılan ve Türkiye’nin en büyük kişisel bakım marketlerinden biri olan Gratis, müşterilerine kozmetik ve kişisel bakım kategorilerinde yüzlerce farklı ürün sunuyor. Diğer pek çok firma gibi özel günlerde (örneğin bayram indirimi) özel kampanyalar düzenleyen Gratis, ayrıca düzenli ve sürekli olarak pek çok ürününde indirimli fiyatlardan yararlanma şansı tanıyor. Üstelik hemen hiçbir zaman bir promosyon kodu kullanmanıza da gerek bulunmuyor, sadece indirim kampanyalarını düzgün bir şekilde takip etmeniz yetiyor.
 

Gratis İndirimi Ne Zaman?

Gratis indirimleri, hem fiziki mağazalarda hem de resmi web sitesinde (https://www.gratis.com) sürekli olarak devam ediyor. Onları bulmak için:
 

Gratis Kart Sahipleri Ek İndirimler Elde Ediyor

Aynı sektörde faaliyet gösteren pek çok başka marka gibi, Gratis’in de kendi özel kartı bulunuyor. Kart sahipleri, parfüm, şampuan ve güneş kremi gibi onlarca farklı üründe özel indirim oranları elde edebiliyor. Ayrıca çeşitli marka iş birlikleri sayesinde, belirli ürünlerde daha da indirimli fiyatlar ve sürpriz avantajlar elde etmek mümkün oluyor. Gratis kart sahibi olmak tamamen ücretsiz ve “GRATİS KART” yazıp 7889’a SMS göndererek üyeliğinizi hemen başlatabiliyorsunuz. Çevrimiçi mağazadaki pek çok ürün de kart üyelerine özel indirimler sağladığından Gratis’ten alışveriş yapıyorsanız muhakkak bu kartı da almanızı tavsiye ederiz.

Gratis el ilanlarındaki ürünler

Son çıkan kataloglar

Satıcılar - eczaneler ve parfümeriler