Gratis şubeleri ve çalışma saatleri

Burada, Gratis mağazalarının bulunduğu yerler dahil Gratis ile ilgili tüm bilgileri ve müşterek Gratis çalışma saatlerini bulabilirsiniz. Buradaki Türkçe Broşürler aracılığıyla Gratis dahil, mağazaların yerleri ve gözde perakendecilerinizin mağaza açılış ve kapanış saatleri gibi size gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.


Kataloglar Gratis
Kataloglar Gratis
Kataloglar Gratis

Gratis hakkında

Türkiye’nin en yaygın kozmetik ve kişisel bakım mağazası olan Gratis, 2009 yılında SEDES Holding bünyesinde kurulmuştur. Kurulduğu yıldan beri sektörün lider mağazalarından olan, yaptığı çeşitli kampanyalarla adını sıkça duyuran Gratis, günümüzde 580’in üzerinde mağaza ile Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet vermektedir.

Neden Gratis

  • Güzelliğiniz için her şey: ‘En kaliteli ürün en uygun fiyat’ politikasıyla yola çıkan Gratis, içinde barındırdığı sayısız güzellik markası ve kendi markasının yanı sıra, Türkiye’nin her yerine yayılmış mağazaları ile herkesin kolayca ulaşabileceği bir kozmetik ve kişisel bakım markası olup, yaptığı kampanyalarla güzellik ve bakımına düşkün kadın ve erkeklerin ilk tercihi olmaya devam etmektedir.
  • Kalite ve çeşitlilik bir arada: Gratis bünyesinde makyaj malzemelerinden cilt bakımına, banyo ve duş ürünlerinden ağız bakımına, deodorant ve parfümden bebek ve çocuk bakımına, erkek bakım ürünlerinden ev ihtiyaçlarına kadar pek çok alanda, oldukça bilinen ve sevilen markalar ve ürünler bulunmaktadır. Satışa sunduğu dünyaca ünlü markalar arasında L'oreal Paris, Pastel, Balm, Flormar, Nivea, Palmolive, Schwarzkopf, Urban Care gibi markalar yer almaktadır. Gratis ayrıca kendi markası olan Gratis Beauty ile kaliteli kozmetik ve bakım ürünlerini oldukça uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.
  • Uygulamalı güzellik deneyimi: Hizmetleri ürün satışıyla sınırlı kalmayan Gratis, 13 mağazasında cilt bakımı, el ve ayak bakımı, oje ve kalıcı oje, nailart, kirpik uygulamaları, kaş ve yüz uygulamaları hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak için Gratis Beauty web sitesine girip rezervasyon yapabilirsiniz.
  • Uygun fiyat seçeneği: Gratis yıl boyunca sık sık sunduğu kampanya ve promosyonlarla adını sıkça duyurmaktadır. Gratis Card ile seçili ürünlerde indirim sunarken aynı zamanda doğumgünü ve sevgililer günü gibi tüm özel günleri daha özel hale getirmektedir. En sevdiğiniz kozmetik ürünlerini en uygun fiyatlarla satın almak için Gratis ürün kataloğu https://www.gratis.com adresinde yer almaktadır! Dilerseniz bu sayfadan sipariş verebilir veya aktüel ürünlerinin yer aldığı broşür ve kataloglara göz atarak bu haftanın indirimli ürünlerinden faydalanma şansını yakalayabilirsiniz. Yaptığı büyük indirimleri ile yoğun talep gören Gratis’te kampanya fırsatlarından yararlanmak, indirimli ürünleri tükenmeden satın almak için elinizi çabuk tutun!
  • Size özel: Gratis, ayrıca sunduğu Gratis Kart ile müşterilerinin Gratis mağazaları dışındaki alışverişlerinde de yararlanabileceği indirimler sunuyor. Gratis Kart ile size özel avantaj ve kampanyalarla ilgili bilgi almak için online mağazayı ziyaret edebilir veya mağazalara danışabilirsiniz.
  • Aylık dergi: Markanın dikkat çeken diğer bir unsuru da aylık olarak yayınlanan Gratis Dergi olarak göze çarpmaktadır. Başarılı stil ve ipuçlarıyla kozmetik ve kişisel bakım alanlarında tüketicilere yol gösteren dergi, mağazalarda sizi bekliyor!

Çalışma Saatleri

Gratis hafta içi ve hafta sonu AVM dışındaki mağazalarında 09:00-21:00 arasında, AVM içerisindeki mağazalarında 10:00-22:00 arasında hizmet vermektedir.

Gratis mağazaları