Gratis - Şubeleri, aktüel, katalog, broşür

Güncel haftalık indirim katalogları
Gratis lokasyonları

Gratis hakkında

Türkiye’nin en yaygın kozmetik ve kişisel bakım mağazası olan Gratis, 2009 yılında SEDES Holding bünyesinde kurulmuştur. Kurulduğu yıldan beri sektörün lider mağazalarından olan, yaptığı çeşitli kampanyalarla adını sıkça duyuran Gratis, günümüzde 580’in üzerinde mağaza ile Türkiye’nin tüm şehirlerinde hizmet vermektedir.

Neden Gratis

‘En kaliteli ürün en uygun fiyat’ politikasıyla yola çıkan Gratis, içinde barındırdığı sayısız güzellik markası ve kendi markasının yanı sıra, Türkiye’nin her yerine yayılmış mağazaları ile herkesin kolayca ulaşabileceği bir kozmetik ve kişisel bakım markası olup, yaptığı kampanyalarla güzellik ve bakımına düşkün kadın ve erkeklerin ilk tercihi olmaya devam etmektedir.

Gratis bünyesinde makyaj malzemelerinden cilt bakımına, banyo ve duş ürünlerinden ağız bakımına, deodorant ve parfümden bebek ve çocuk bakımına, erkek bakım ürünlerinden ev ihtiyaçlarına kadar pek çok alanda, oldukça bilinen ve sevilen markaların ürünleri bulunmaktadır. Satışa sunduğu dünyaca ünlü markalar arasında L'oreal Paris, Pastel, Balm, Flormar, Nivea, Palmolive, Schwarzkopf, Urban Care gibi markalar yer almaktadır. Gratis ayrıca kendi markası olan Gratis Beauty ile kaliteli kozmetik ve bakım ürünlerini oldukça uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

Hizmetleri ürün satışıyla sınırlı kalmayan Gratis, 13 mağazasında cilt bakımı, el ve ayak bakımı, oje ve kalıcı oje, nailart, kirpik uygulamaları, kaş ve yüz uygulamaları hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak için Gratis Beauty web sitesine girip rezervasyon yapabilirsiniz.

Gratis yıl boyunca sık sık sunduğu kampanya ve promosyonlarla adını sıkça duyurmaktadır. Tüm özel günlerde indirim fırsatları sunan Gratis’in kampanyalarını takip ederek keyifli alışveriş deneyimini yaşayın. En sevdiğiniz kozmetik ürünlerini en uygun fiyatlarla satın almak için Gratis ürün kataloğunu hemen inceleyin. Gratis aktüel ürünler broşürlerine göz atarak bu haftanın indirimli ürünlerinden faydalanma şansını yakalayın. Yaptığı büyük indirimlerle yoğun talep gören Gratis’te kampanya fırsatlarından yararlanmak, indirimli ürünleri tükenmeden satın almak için elinizi çabuk tutun!

Gratis, ayrıca sunduğu Gratis Kart ile müşterilerinin Gratis mağazaları dışındaki alışverişlerinde de yararlanabileceği indirimler sunuyor. Gratis Kart ile size özel avantaj ve kampanyalarla ilgili bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilir veya mağazalara danışabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Gratis hafta içi ve hafta sonu AVM dışındaki mağazalarında 09:00-21:00 arasında, AVM içerisindeki mağazalarında 10:00-22:00 arasında hizmet vermektedir.