Farmasi şubeleri ve çalışma saatleri

Devamını oku

Farmasi

Farmasi Hakkında

Farmasi, Almanya’da Tıp Eğitimi alan Dr. Cevdet Tuna ve oğlu Hakan Tuna tarafından 2003 yılında kurulmuştur. Yıllarca ecza deposu için ilaç üretimi yaptıktan sonra 1985’te kişisel bakım ve kozmetiğe yönelen ve sıvı ürünleriyle bugün gıda takviyesinden makyaj malzemelerine, cilt bakım ürünlerinden ev temizlik kimyasallarına kadar geniş bir yelpazede kaliteli seçenekler sunmaktadır.

Neden Farmasi

Farmasi’nin insan sağlığı, çevresel sürdürülebilirlik ve kalite anlayışıyla özel formüllü doğal bileşene sahip ürünleri bulunmaktadır. Online kataloğu resmi websitesi olan https://www.farmasiint.com/anasayfa adresinde de bulabileceğiniz parfüm, saç bakım kremi, bb krem, Mr. Wipes markası altında ev temizlik ürünleri, pudra ve daha birçok makyaj ve kişisel bakım ürünleri her kesimde farklı zevk, ihtiyaç ve bütçeye hitap etmektedir.

Markanın öne çıkan ve sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmasını sağlayan özel formüllü ürünleri vardır. Canlandırıcı, koruyucu ve besleyici özellikleriyle öne çıkan, Dr. C. Tuna Vitalizing alt-markasıyla satılan sarımsaklı şampuan adından epey söz ettirmiştir. Yine aynı alt-marka ile at kestanesi balsamı tanıtan Farmasi, varis ve ağrılara karşı dinlendirici ve rahatlatıcı bir losyon ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştır. Son bir örnek olarak kıl köklerini besleyen Farmasi kaş kirpik serumu, kılların seyrekleşmesini önlerken uzamalarına da yardımcı olur.

Farmasi, aynı zamanda websitesi üzerinden ürünlerin kullanım, tanıtım ve pazarlamasını yapmak üzere danışmanlık ve girişimcilik seçeneklerine sahiptir. Üyelik açtıktan sonra hesap bilgilerinizle veya TC ile giriş, danışmanlık girişi veya girişimci girişi yaparak siz de dünyanın en hızlı gelişen doğrudan satış şirketlerinden birinin parçası olabilr, hızlı ve kolay bir şekilde sipariş oluşturarak son moda güzellik, bakım, sağlık ve temizlik ürünleri kullanmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Farmasi broşür ve kataloğu aylık olarak yayınlanmaktadır. Yılbaşı teması ve özel indirimleriyle ocak ve aralık aylarına ait kampanyalar sayesinde, markanın kaliteli ürünlerini uygun fiyata bulabilirsiniz.

Başarılı güzellik firması, aynı zamanda nutricoffee, aromalı balık yağı ve zerdeçal ekstresi gibi likit kapsüller içerisinde takviye edici gıdalar da üretmekte, girişimcileri içinse oldukça kapsamlı bir çalışma kitapçığı sunmaktadır.

Çalışma Şekli

Türkiye ve çevre coğrafyaların önde gelen güzellik firması olmayı hedefleyen Farmasi, çok katlı pazarlama (MLM) yoluyla çalışmaktadır. Girişimcileri, hem kendi satışlarından hem de ekiplerine kazandırdıkları diğer kişilerin satışlarından gelir elde eder.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - eczaneler ve parfümeriler