Evidea şubeleri ve çalışma saatleri

Burada, Evidea mağazalarının bulunduğu yerler dahil Evidea ile ilgili tüm bilgileri ve müşterek Evidea çalışma saatlerini bulabilirsiniz. Buradaki Türkçe Broşürler aracılığıyla Evidea dahil, mağazaların yerleri ve gözde perakendecilerinizin mağaza açılış ve kapanış saatleri gibi size gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.


Kataloglar Evidea
Kataloglar Evidea
Kataloglar Evidea

Evidea

Evidea’da Her Şey Eviniz İçin

Değişik kategorilerdeki ev ürünlerini çevrimiçi mağazasında 2011 yılında satmaya başlayan Evidea, sekiz yıl boyunca sadece internet üzerinden hizmet vermiş ve mutfak, ev tekstili, mobilya gibi değişik kategorilerde hem kendisine hem de tedarikçilerine ait yüzlerce farklı ürünün satışını gerçekleştirmiştir. 2019 yılında fiziki mağazalar da açmaya karar veren Evidea, 2020 itibarıyla 7 mağazaya sahip olup 2025 yılının sonuna kadar bu sayıyı 110 adede çıkarmayı hedeflemektedir. Çevrimiçi başlayıp fiziki mağaza modeline geçen ender markalardan biri olan Evidea, “burada her şey evim için” sloganını kullanmaktadır.

 

Resmî web sitesinde (https://www.evidea.com) mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri ve ev yaşam kategorileri bulunan Evidea, Türkiye’nin dört bir yanından düzinelerce tedarikçiye sahiptir. (Bu tedarikçiler, kendilerine ait B2B portalı üzerinden siteye giriş yapabilmektedir.) Kitaplık, TV ünitesi, dolap, sehpa ve gardırop gibi ürünlere ek olarak tablo, avize ve lambader gibi dekorasyon amaçlı ürünleri de Evidea mağazalarında bulabilmek mümkündür.

Evinizin Tüm İhtiyaçları Tek Bir Yerde

  • Sadece klasik mobilya değil halı ve çalışma masası gibi tamamlayıcı mobilya ürünlerini de Evidea web sitesinde ve mağazalarında bulabilirsiniz. Hemen her gün farklı ürün kategorilerinde kampanya düzenlenmekte olup tümünün fiyatları diğer mobilya ve dekorasyon mağazalarına kıyasla oldukça avantajlıdır.
  • Küçük ev aletleri ve banyo malzemeleri (havlu, bornoz, vs.) gibi ürün kategorileri de Evidea mağazalarında satışa sunulur. Bazen bu kategorilerde şaşırtıcı derecede düşük fiyatlar bulabilmek mümkündür.
  • Evidea, iOS ve Android işletim sistemleri için mobil uygulamalara sahiptir. Bu uygulamaları kullanarak cep telefonunuzdan kolayca sipariş verebilirsiniz.

Evidea Müşteri Hizmetleri & İletişim Bilgileri

Evidea fiziki mağazalarının büyük bir bölümü AVM’ler içerisinde olup size en yakın olanını bu adresten öğrenebilirsiniz. Evidea müşteri hizmetleri numarası 0850 532 22 22 şeklindedir ve hafta içi günlerde & cumartesi günlerinde 08:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 0541 361 10 05 numaralı WhatsApp hattı üzerinden de destek alabilmek mümkündür. Şirketin Genel Müdürlük telefonu 0216 577 03 00 olup adresi İçerenköy Mah. Değirmen Yolu Cad. No: 37 A Kapısı Kat: 1 Ataşehir 34752 İstanbul’dur. Evidea web sitesinden satın alınan ürünler için değişim talebi kabul edilmez, sadece iade yapabilirsiniz. İade talebinin kargo teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde yapılması gereklidir. Orijinal kutu veya ambalajı olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ödemeyi ne ile yaptıysanız ücret iadesi de oraya yapılacaktır.