DeFacto - kataloglar, mağazalar ve çalışma saatleri

Kataloglar DeFacto

Satış mağazaları

Devamını oku

DeFacto

DeFacto Tarihçesi

2003 yılında Zeki Cemal Özen tarafından kurulan DeFacto, ilk mağazasını 2005 yılında İstanbul’da açmış ve sadece 6 yıl sonra Türkiye hazır giyim sektörünün en büyük ikinci markası olmayı başarmıştır. 2012 yılında Kazakistan’da ilk yurt dışı şubesini açan şirket, 2016 yılında 100. yurt dışı mağazasını da açmış ve neredeyse 30 adet ülkede faaliyet göstermeye başlamıştır. 2019 itibarıyla sektöründeki en büyük ilk üç markadan biri olan DeFacto, 500 adetten fazla mağazaya ve yaklaşık 14.000 çalışana sahiptir. DeFacto, hem Inova ve Eco gibi ürün grupları üzerinden kendi hazır giyim tasarımlarını hem de lisanslı ürünleri mağazalarında ve web sitesinde satışa sunmaktadır.

Resmî web sitesinde (https://www.defacto.com.tr) şu kategorilerde giysi satılmaktadır: kadın, erkek, çocuk, genç, bebek, ayakkabı ve aksesuar. Her ne kadar aksesuar kategorisinde takı, çanta, kol saati gibi çok sayıda seçenek bulunuyor olsa da DeFacto’nun asıl olarak bir hazır giyim markası olduğunu ve ürün yelpazesinin çok büyük bir bölümünü bu kategorideki ürünler oluşturmaktadır.

DeFacto Tercih Ederek Elde Edebilecekleriniz

DeFacto Mağazaları & İade Prosedürü

Size en yakın DeFacto mağazasının yerini öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Kargoya verilen ürünlerinizi siparişinizle beraber gönderilen e-posta içerisindeki bağlantıya tıklayarak takip edebilirsiniz. (Aynı bağlantıya DeFacto hesap sayfanızdan ulaşmanız da mümkündür.) DeFacto müşteri hizmetleri 0850 3332286 numarasından hizmet vermektedir. Web sitesinden satın alınan ürünleri 60 gün içinde iade edebilirsiniz. İade işlemini ücretsiz kargoyla veya ürünü size en yakın DeFacto mağazasına bizzat teslim ederek yapabilirsiniz. İnternet sitesinden aldığınız bir ürünü değiştirmek istiyorsanız bunu yine aynı süre içinde herhangi bir DeFacto mağazasından gerçekleştirebilirsiniz.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - giyim