Bauhaus Çiçeklik fiyatları ve indirimler

Bu haftanın - itibaren geçerli promosyonu olan Bauhaus çiçeklik fiyatlarını görün. Buradaki en son Bauhaus çiçeklik indirimlerini edinin ve tasarruf edin.

 
Arşiv katalogları
 

Alışverişinizde tasarruf etmede ciddiyseniz ve mümkün olduğunca tasarruf etmek istiyorsanız internet sitemizde yayınlanan en yeni kampanyaların hepsini izlemelisiniz. Bauhaus çiçeklik fiyatlarını düzenli olarak yayınlarız ve çıktıkları anda Bauhaus çiçeklik fiyatlarının olduğu en yeni katalogları kullanıma sunarız.

Yalnızca Bauhaus çiçeklik fiyatlarının olması gerekmez, Kelebek gibi diğer perakendecilerin çiçeklik ile ilgili fiyatları araştırabilir veya internet sitemizde diğer alışveriş yapanların aradığı ürünlerin harika promosyon, indirim ve kampanyalarına bakabilirsiniz. Bugünlerde en popüler olan kampanyalar arasında çamaşır makinesi dolabı, çeçil peyniri, çekiçler, çeltik, çerkez peyniri, çiftçi sütü, çiviler, çocuk odası, çok amaçlı dolaplar, çaycı ürünleri vardır. Türkçe Broşürler aracılığıyla her gün binlerce yeni özel teklif yayınlarız ve en iyi fiyaları istiyorsanız bizi sürekli ziyaret etmeniz gerekir!


Bauhaus hakkında

‘Kendin yap’ modelinin Almanya’daki öncüsü olan yapı market Bauhaus, 1960 yılında kurulduğundan beri müşterilerine ‘en zengin ürün çeşidi, en iyi kalite, en uygun fiyat’ anlayışıyla hizmet vermektedir. Avrupa’da 300’den fazla şubesi bulunan Bauhaus Türkiye’de 1995 yılında açılmıştır ve günümüzde İstanbul, Bursa, Ankara ve Antalya’da toplam 10 mağaza ile hizmet vermektedir.

Çiçeklik - satıcılar

En popüler kataloglar

Ürünler

Satıcılar