IKEA Çiçek fiyatları ve indirimler

Bu haftanın - itibaren geçerli promosyonu olan IKEA çiçek fiyatlarını görün. Buradaki en son IKEA çiçek indirimlerini edinin ve tasarruf edin.

 
Arşiv katalogları
 

Alışverişinizde tasarruf etmede ciddiyseniz ve mümkün olduğunca tasarruf etmek istiyorsanız internet sitemizde yayınlanan en yeni kampanyaların hepsini izlemelisiniz. IKEA çiçek fiyatlarını düzenli olarak yayınlarız ve çıktıkları anda IKEA çiçek fiyatlarının olduğu en yeni katalogları kullanıma sunarız.

Yalnızca IKEA çiçek fiyatlarının olması gerekmez, BİM, A101, Metro, Carrefour, Bauhaus gibi diğer perakendecilerin çiçek ile ilgili fiyatları araştırabilir veya internet sitemizde diğer alışveriş yapanların aradığı ürünlerin harika promosyon, indirim ve kampanyalarına bakabilirsiniz. Bugünlerde en popüler olan kampanyalar arasında çamaşır makinesi dolabı, çavdarlı ekmek, çekiçler, çiftçi sütü, çilek reçeli, çiviler, çizme, çocuk odası, çok amaçlı dolaplar, çaycı ürünleri vardır. Türkçe Broşürler aracılığıyla her gün binlerce yeni özel teklif yayınlarız ve en iyi fiyaları istiyorsanız bizi sürekli ziyaret etmeniz gerekir!

Benzer ürünler


IKEA Hakkında

IKEA, 1943 yılında kurşun kalem, resim çerçevesi, saat, cüzdan, takı, masa servis örtüsü ve naylon çorap satışları yapmak üzere İsviçre’de kurulan, günümüzde ise mobilya, dekorasyon ve ev tekstili alanındaki çeşitli kategorilerde içerdiği sayısız ürünle dünya devi bir markadır. İlk mobilya üretimine 1948 yılında başlayan IKEA, o günlerden bugünlere kullanışlı ve kaliteli ürünleri düşük fiyata sunma anlayışıyla çalışmaktadır. Türkiye’de ilk olarak 2005 yılında açılmış olan IKEA bugün Türkiye’de 7 şehirde 9 mağaza, dünyada ise toplam 38 ülkede 313 mağaza ile hizmet vermektedir.

Çiçek - satıcılar

En popüler kataloglar

Ürünler

Satıcılar