Carrefour katalog - 18 Mayıs - 31 Mayıs 2023 - sayfa 34 *

34 / 58

Carrefour aktüel ürünler, broşür  - 5.18.2023 - 5.31.2023 - Satıştaki ürünler - Teva, deterjan, çamaşır deterjanı, yumuşatıcı, sabun, kremi. Sayfa 34.
34 / 58

En son fiyatları görmek için 5.18.2023 ile 5.31.2023 arasında geçerli olan bu Carrefour kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 57 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu Carrefour kataloğu 269 ürününden daha fazla üründe indirim sunarak satın alacağınız şeyler için en iyi fiyatı almanızı sağlar! Carrefour için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 57. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada sabun, Teva, kremi, çamaşır deterjanı, deterjan, yumuşatıcı ile ilgili promosyonlar bulacak olmanızın yanısıra Carrefour bağlantısındaki bu katalog Oral-B, kremi, losyonu, diş fırçası, güneş kremi, Mayo, külot, bebek bezi, islak havlu gibi ürünlerle ilgili birçok indirim de sunmaktadır. Bir sonraki Carrefour alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Şu mağazalarda geçerli Carrefour

Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
DOĞRUSU CarrefourSA'da Duru Granül Matik Sabun Çeşitlerinde CarrefourSA Kart'a Özel %25 TASARRUF* Johnson's x Boya SLS/SLES * Paraben Stok adedi: 4.000 100% NATURAL siveno İÇERIGINE BAK DOĞAL D Bebeğiniz için doğrusu CarrefourSA'da Sudocrem BEBEK BAKIM KREM van p siveno Bay YENİ BEREK RÉPÜK SAJA. k boys Se deterjan Johnson's Baby Bebek Bakım Ürünlerinde CarrefourSA Kart'a Özel Bald %30 TASARRUF* Stok adedi: 4.000 Organik Cilt Bakımı Narin ve Hassas Ciltler İçin Doğal ve Temiz İçerikli siveno boby 20 DOĞAL CAMASIR SABUNU MAT DURU DOĞAL GRANULMATIK SABUN Klasik PALAC IVA NATURA ORGANIC COSMETIC CERTIFIED PRODUCTS Sudocrem BEBEK BAKIM KREMİ Haustie clon korur ve bekim yapar. 25 TIKAMA teva 14 siveno 125g mill COCUK CEPUK SABUN Green Clean Baby Deterjan ve Yumuşatıcı Çeşitlerinde CarrefourSA Kart'a Özel %30 TASARRUF* Stok adedi: 4.000 Sudocrem BEBEK BAKIM KREMİ Johnson's Sampu teknir ve bak w my little Sudocrem FRITIRANIA IVA NATURA COMIT FASHI HOM 34 A Johnson's Johnson's DOĞAL SAGA KAYNAKLI İÇERİKLER ZORRO RASH CREAM TU M kf What baby Sadia orgka yak GREEN CLEAN Baby ' bitkisel Çamaşır Yumuşatıc organıdı lavanda yağa GREEN CLEAN Baby bitkisel Çamaşır Deterjanı %100 DOĞAL BEBEK BAKIM ÜRÜNLERİ Siveno Bebek Bakım Ürünlerinde CarrefourSA Kart'a Özel %40 TASARRUF* Stok adedi: 4.000 BİLİMSEL ECRÜBE BERENNE COCUK DÜNYANIN 1 NUMARAL BAKIMI Sudocrem Sudocrem ile Dokunsan Yeter Bebeğinizin hassas cildini, anne dokunuşuyla sakinleştirir ve korur. GREEN CLEAN al Hooük Sabun *Euromonitor International Limited; Beauty and Personal Care 2021 edition, Bebek ve Çocuk Ürünleri tanımlarına göre, tüm perakende satış kanalları toplamında, perakende ciro bazında, 2020 Iva Natura Organik Bebek Bakım Ürünlerinde Belirtilen fiyatlar CarrefourSA Kart ile geçerlidir ve kartsız fiyatlar bölgesel/mağaza bazında farklılık gösterebilmektedir.*Ayrıntılı bilgi arka kapaktadır. CarrefourSA Kart'a Özel %40 TASARRUF* Stok adedi: 4.000 ARKAS

Diğer kataloglar {mağaza}

Son çıkan kataloglar