Carrefour katalog - 18 Mayıs - 31 Mayıs 2023 - sayfa 33 *

33 / 58

Carrefour aktüel ürünler, broşür  - 5.18.2023 - 5.31.2023 - Satıştaki ürünler - Oral-B, diş fırçası, kremi, losyonu, güneş kremi. Sayfa 33.
33 / 58

En son fiyatları görmek için 5.18.2023 ile 5.31.2023 arasında geçerli olan bu Carrefour kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 57 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu Carrefour kataloğu 269 ürününden daha fazla üründe indirim sunarak satın alacağınız şeyler için en iyi fiyatı almanızı sağlar! Carrefour için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 57. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada Oral-B, kremi, losyonu, diş fırçası, güneş kremi ile ilgili promosyonlar bulacak olmanızın yanısıra Carrefour bağlantısındaki bu katalog şampuan, Maybelline, L’Oréal, Garnier, saç boyası, sabun, Teva, kremi, çamaşır deterjanı, deterjan gibi ürünlerle ilgili birçok indirim de sunmaktadır. Bir sonraki Carrefour alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Şu mağazalarda geçerli Carrefour

Daha fazla göster

Bu katalogtaki ürünler

 
 
Oral-B 1 DÜNYADA DİŞ HEKİMLERİNİN 1 NUMARALI TAVSİYESİ 2020 ile Mayıs 2022 arasında yürütülen ve Radius Illumination tarafından %99 güven seviyesinde istatistiksel olarak anlamlı olduğu teyit edilen anketlere dayanmaktadır, Eylül 2022 Kunik 00 test PH olara 5.5 +dilmi sebamed bariyeri pH 5.5 ile güneşin keyfini sür Q3 Q5 Ⓡ güçlü bir cilt E vitamini ile yaşlanma belirtilerine güle güle Dermatolojik testlerle cildin güvende! Yüksek SPF ile güneş lekelerini önle %99 DAHA FAZLA PLAK GİDERİR* ÜSTELİK DİŞ ETLERİNE HASSAS *Sıradan Manuel Diş Fırçası ile karşılaştırıldığında Oral-B VITALITY PRO PROTECT CERAM BLACK Dernemesine temi in 2 dana tama Donn UVA ve UVB INE ışınlarına karşı cildini koru Oral-B DELLISMO L Tote G TÜM AGIZ TROSS ACTION Zkata sebamed SUN CARE CIPLIW BEAUT 30 ÇOK YÖNLÜ KORUYUCU GUNES SPREY! Cuner citer in Vi Vi Sebamed Güneş Koruyucu Ürün Çeşitlerinde CarrefourSA Kart'a Özel %30 TASARRUF* REN SONCERT VER Oral-B SUYA DAYANIKLI kak PH Oral-B Şarjlı Fırça ve Yedek Başlık Çeşitlerinde CarrefourSA Kart'a Özel %40 TASARRUF* Stok adedi: 4.000 SUN CARE 5.5 sebamed 50+ COK YÜKSEK UVA COK YÖNLÜ KORUYUCU GÜNEŞ KREMİ Güneşe karşı hassas ciltler için 10 Serisi Hariçtir. UWA UVB filtresi ve E Vitamini ile güneşin zaračk etkilerine karpetkli koruma ini ve beyoğun nemendagar SCIENCE FOR HEALTHY SKIN SUTA DANCE sebamed SUN CARE 50+ ÇOK YÖNLÜ KORUYUCU GÜNEŞ LOSYONU Günse karhassan inter • VAL-GVER Vitampigin zamen OCED Stok adedi: 4.000 Belirtilen fiyatlar CarrefourSA Kart ile geçerlidir ve kartsız fiyatlar bölgesel/mağaza bazında farklılık gösterebilmektedir. *Ayrıntılı bilgi arka kapaktadır. 33

Diğer kataloglar {mağaza}

Son çıkan kataloglar