Carrefour katalog - 15 Mayıs - 31 Mayıs 2023 - sayfa 7 *

7 / 13

Carrefour Gurme aktüel ürünler, broşür  - 5.15.2023 - 5.31.2023 - Satıştaki ürünler - baklava, tatlı, muz, dondurma, yağı, şeker. Sayfa 7.
7 / 13

En son fiyatları görmek için 5.15.2023 ile 5.31.2023 arasında geçerli olan bu Carrefour Gurme kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 12 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bu Carrefour Gurme kataloğu 39 ürününden daha fazla üründe indirim sunarak satın alacağınız şeyler için en iyi fiyatı almanızı sağlar! Carrefour Gurme için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 12. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Geçerli sayfada yağı, muz, baklava, dondurma, şeker, tatlı ile ilgili promosyonlar bulacak olmanızın yanısıra Carrefour Gurme bağlantısındaki bu katalog sardalya, hamsi, ançüez, fileto, çikolata, yağı, Alpro, vanilya, yoğurt gibi ürünlerle ilgili birçok indirim de sunmaktadır. Bir sonraki Carrefour Gurme alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Carrefour Gurme

Bu katalogtaki ürünler

 
 
Bauvian Antep Fıstıklı Baklava Dondurma 473ml 119,90 ¨/ADET Belçika Çikolatalı Dondurma 473ml 99,90 ¨/ADET Nature by me Pancake Waffle Karışımı 34,20 ¨/ADET Kent Pankek Waffle Şurubu 355ml 43,35 ¨/ADET K I Z A R M I Ş M U Z Ülkemizin meyve tatlıları meşhurdur. Bol şerbetli üzeri fıstıklı kaymaklı. Ama muz aslında geleneklerimize bakıldığında yeni sayılan bir meyve olduğundan eski usul tatlılarda yeri olmaz. Ama gelin biz bu sefer alışılmışın da dışında sağlıklı versiyonu ile bir deneme yapalım. Kızarmış muz yaparken muzların çok kararmamış olmasına dikkat etmelisiniz. Kızartırken dağılmamasını sağlar. Muzları boydan ince dilimler halinde dilimleyin ve hindistan cevizi şekerine bulayın. Yapışmaz bir tavada biraz hindistancevizi yağı ile şekerler eriyip karamelize olana kadar pişirin ve bir spatula yardımı ile diğer yüzünü da kızartın. Sıcak servis edin ve mutlaka üzerine dilediğiniz yemişlerden ekleyin. Fındık, ceviz en favori olan olmakla beraber badem ve Antep fıstığı da lezzet katacaktır. Yanına bir top vanilyalı dondurma da ekleyebilirsiniz. Vermont Organik Akçaağaç Şurubu 355 ¨/ADET Carrefour Kahverengi Şeker 500g 36,50 ¨/ADET Dr.Oetker Yüksek Proteinli Pancake 23,40 ¨/ADET 7

Diğer kataloglar {mağaza}

Son çıkan kataloglar