Carrefour katalog - 15 Mayıs - 31 Mayıs 2023 - sayfa 2 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL *

2 / 13

Carrefour Gurme aktüel ürünler, broşür  - 5.15.2023 - 5.31.2023 - Satıştaki ürünler - Haşlanmış Nohut, zeytin, pirinç. Sayfa 2.
2 / 13

En son fiyatları görmek için 5.15.2023 ile 5.31.2023 arasında geçerli olan bu Carrefour Gurme kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 12 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Carrefour Gurme için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 12. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Bir sonraki Carrefour Gurme alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

* Tüm mağazalarda geçerli Carrefour Gurme

Bu katalogtaki ürünler

 
 
YEŞİLİN TONLARI İLE Scotti Verene Siyah Pirinç 500g 182 ¨/ADET tazelen! Duru Pratik Haşlanmış Nohut 400g 13,25 ¨/ADET Master Nut Kabuklu Antep Fıstığı 140g 83,20 ¨/ADET Fora Izgara Zeytin 230g 51,90 ¨/ADET Dr.Oetker Pancake 14,80 ¨/ADET 2 Kışın rehavetini bahar ile birlikte üzerimizden iyice attıysak yaz için hafiflemenin zamanı geldi. Yeşil tonlarının tüm doğayı kapladığı bu zamanlarda tabaklarımızı kaselerimizi hatta bardaklarımızı bile yeşille doldurmalıyız. Günler geçtikçe hafiflediğinizi hissedeceksiniz. T A Z E S A B A H L A R Tam da yeşillerden bahsetmişken sizi güne hazırlayacak taptaze ve yemyeşil bir smoothie kasesi. Donmuş muzları hazırda bulundurun. Eve taze aldığınız muzlar gün geçtikçe, karardıkça ve iyice lezzetlendikçe onları çürümeden buzluk kısmına kaldırmalısınız. Böylece gıda israfı yapmamış olur, smootihe kaselerinize lezzet katarsınız. Bu sırada vücuttaki glikoz seviyelerini dengeleyen Moringa tozundan ya da tadına göre kullanabileceğiniz ve protein kaynağı bezelye tozundan da ekleyebilirsiniz.

Diğer kataloglar {mağaza}

Son çıkan kataloglar