Carrefour - Şubeleri, aktüel, katalog, broşür

Güncel haftalık indirim katalogları

Carrefour Hakkında

Carrefour, ilk olarak 1963’te Fransa’da açılmış, dünyanın önde gelen modern perakende zincirlerinden biridir. Türkiye’deki ilk mağazasını 1993’te İstanbul’da açmış, 1996 yılında Sabancı Holding ile birleşerek CarrefourSA adını almıştır. CarrefourSA, Türkiye’de 53 ilde, 612 market ile hizmet vermektedir.

Neden Carrefour?

CarrefourSA, uygun fiyat, hijyen, kalite ve gıda güvenliği çerçevesinde, oldukça geniş bir yelpazedeki binlerce ürünü müşterilerine sunmaktadır. Et-şarküteri-balık, kahvaltılık, süt ürünleri, bakliyat, içecekler, bebek malzemeleri, temizlik, kişisel bakım gibi kategorilerin yanı sıra, elektronik, beyaz eşya, ev düzeni ve züccaciye, hırdavat ve aydınlatma, petshop, bahçe, kamping ve barbekü, oyuncak, spor, oto ve seyahat ürünleri gibi kategorilerdeki ürünleri de CarrefourSA’da bulabilirsiniz.  

CarrefourSA, sektöründe lider markaların ürünlerine raflarında yer verirken, Türkiye’nin önde gelen firmaları tarafından üretilen çeşitli ürünleri de ‘Carrefour’ markasıyla uygun fiyatlarla satışa sunuyor. Carrefour markasıyla satışa sunulan ürünler arasında reçelden peynire, bezelyeden salçaya, bakliyattan çikolataya kadar birçok çeşit bulunuyor.

Geniş ürün skalasıyla müşterilerini cezbeden CarrefourSA, sürekli olarak yaptığı çeşitli indirim kampanyalarıyla da avantajlı fırsatlar sağlıyor. ‘Fırsat Cuması’, ‘En Uzun Gece İndirimleri’, ‘Sepet Kampanyaları’, ‘Marka Kampanyaları’, ‘Kargo Bedava’, ‘Hafta Sonu Fırsatları’ gibi bir çok kampanyanın yanı sıra düzenli olarak yapılan indirimler ve aktüel ürünleri görmek için CarrefourSA broşürlerini takip etmeniz ya da web sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Ayrıca bu haftanın aktüel ürünlerini görmek isterseniz web sitesindeki kataloglar bölümünden güncel indirimleri görebileceğiniz e-kataloglara göz atabilirsiniz.

Evinin konforunda alışveriş yapmak isteyen müşteriler için CarrefourSA online alışveriş hizmeti ve hızlı teslimat seçeneği sunmaktadır. Hızlı teslimat seçeneğiyle yaptığınız alışverişler gün içerisinde size teslim edilir. Dilerseniz, ürünleriniz siparişinizi takip eden 3 gün içerisinde de belirttiğiniz zaman aralığında adresinize teslim edilebilmektedir.

CarrefourSA ayrıca ‘Alışveriş Çekleri’, ‘Kurumsal Hediye Kartlar’ ve ‘CarrefourSA Elektronik SMS Çek’ gibi fırsatlarla da kurumların kendi müşteri ve çalışanlarının yüzünü güldürmesine katkıda bulunmakta ve onlara özel indirimler sunmaktadır.

Çalışma Saatleri

CarrefourSA mağazaları hafta içi ve hafta sonu 10:00-22:00 arası hizmet vermektedir. Online siparişleriniz için teslimat seçenekleri 10:30-22:00 saatleri arasıdır.