Boyner şubeleri ve çalışma saatleri

Burada, Boyner mağazalarının bulunduğu yerler dahil Boyner ile ilgili tüm bilgileri ve müşterek Boyner çalışma saatlerini bulabilirsiniz. Buradaki Türkçe Broşürler aracılığıyla Boyner dahil, mağazaların yerleri ve gözde perakendecilerinizin mağaza açılış ve kapanış saatleri gibi size gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.


Kataloglar Boyner
Kataloglar Boyner
Kataloglar Boyner

Boyner

Boyner Holding Hakkında

1981 yılında “Çarşı” adıyla Bakırköy’de ilk mağazasını açan Boyner, hızlı bir şekilde büyüyerek mağaza sayısını artırdı ve 1989 yılında Türkiye’nin ilk “mağazaya özel kredi kartı” konseptini geliştirerek özellikle maaşlı çalışanlar arasında son derece popüler oldu. 2004 yılında ismini “Boyner” olarak değiştiren şirket, farklı konseptlere sahip mağazalar ve outlet zincirleri ile Türkiye’nin dört bir yanına yayıldı. 2012 yılında YKM markasını satın alarak 100 adetten fazla mağazaya ve yaklaşık 300.000 m2’lik bir satış alanına sahip oldu. Boyner, hâlihazırda Türkiye'nin halka açık gıda ve elektronik dışı en büyük perakende gruplarından biri sayılıyor.

Boyner, mağazalarında ve web sitesinde (https://www.boyner.com.tr) North Of Navy, Cotton Bar, T-Box, Limon Company,  Pink & Orange ve Funky Rocks gibi kendisine ait markaların yanı sıra Adidas, Beymen, Jennifer, Diesel, Nike, Columbia ve Armani gibi dünya markalarının ürünlerini de satıyor. Ağırlıklı olarak hazır giyim ürünleri satılıyor olsa da parfüm, çanta ve ayakkabı gibi ürünleri de Boyner mağazalarında bulabilmek mümkün.

 

Onlarca Marka Boyner Çatısı Altında Toplanıyor

  • Sayısız seçenek. Boyner mağazalarında düzinelerce markanın yüzlerce farklı ürününü bulabilirsiniz. Satışa sunulan tüm markaların güncel bir listesini görmek için buraya tıklayın. Boyner, outdoor giyiminden abiye elbise modellerine kadar geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor.
  • Düzenli indirim kampanyaları. Black Friday döneminde gerçekleşen Kelebek indirimi gibi kampanya teklifleri, web sitesi üzerinde düzenli olarak sunuluyor. “Outlet” sayfasında indirim kodu kullanmanıza gerek kalmadan faydalanabileceğiniz daha da uygun fırsatlar bulmanız mümkün.
  • Yine Boyner grubuna ait bir girişim olan “Hopi” ile özel indirim oranları elde edebilir, kazandığınız Hopi Paracık puanlarını alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
  • “Tıkla Gel” adındaki hizmetten faydalanarak web sitesinden satın aldığınız herhangi bir ürünü istediğiniz Boyner ya da YKM mağazasından teslim alabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanmak için satın alınan üründe “tıkla gel” logosunun bulunması gerekiyor.

Boyner Mağazaları İletişim Bilgileri Ve Müşteri Hizmetleri

Size en yakın Boyner ya da YKM mağazasının nerede olduğunu bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Sipariş Takip işlemleri için hesabınızın “siparişlerim” bölümünde bulabileceğiniz kargo takip numarasını kargo şirketinin web sitesinde sorgulatabilirsiniz. Boyner müşteri hizmetleri numarası 444 29 67 olup web sitesi üzerinden canlı destek almanız da mümkündür. Mağaza veya web sitesinden satın alınan ürünler 30 gün içerisinde iade edilebilir veya değiştirilebilir. İade veya değişim için size en yakın Boyner veya YKM mağazasına başvurmanız yeterli olacaktır.

Boyner mağazaları