Bizim Toptan Market katalog - 1.1.2022 - 1.15.2022 - sayfa 1 - ARTIK GEÇERLİ DEĞİL

1 3 4 ... 17
Bizim Toptan Market aktüel ürünler, broşür  - 1.1.2022 - 1.15.2022 - Satıştaki ürünler - süt, yağı, bizim, eau de toilette, domates, ayçiçek yağı. Sayfa 1.
1 3 4 ... 17

En son fiyatları görmek için 1.1.2022 ile 1.15.2022 arasında geçerli olan bu Bizim Toptan Market kataloğunu kaydırın. Güncel kampanyanın 16 sayfasında Hipermarket ve süpermarketler kategorisindeki en iyi ürünleri bulacaksınız. Bizim Toptan Market için yaptığınız bir sonraki alışveriş yolculuğunda tasarruf etmek istiyorsanız 1. sayfadan 16. sayfaya kadar kataloğun tamamını gözden geçirmeyi unutmayın. Bir sonraki Bizim Toptan Market alışveriş yolculuğunuzda alışverişinizi akıllıca yapıp tasarruf etmek istiyorsanız hayret verici fiyatlar ve harika indirimlerle dolu son kampanyayı kaçırmayın. Türkçe Broşürler sitesine her gün gelin ve gözde perakendecilerinizin sunduğu harika promosyonları kaçırmayın.

Bu katalogtaki ürünler

 
 
BİZİM indirimli Ürün Kitapçığı Yıl : 20 / Sayı : 1| 01 - 15 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kolay Alışveriş: Toptan Market SÜT(UHT), SALÇA, % UN VE ÇAYÜRÜNLERİNDEN EN AZ BİR ÇEŞİT EKLEDİĞİNİZ MİNİMUM 1500 TL'LIK ALIŞVERİŞİNİZE 응 Şeflerin Yanında 96 응 но RE CA o/o olo 96 % % olo Obaçay Obacay Altin GAYKUR Besler Tiryaki Çayı tat OMATES BRIK CAIN USIALAINA Yaprak No % ALÇASIEN A Domates Salçası Otel, Restaurant ve Cafelere 2 CERVELE ENINSANTE o paste 3000,e 응 응 18LSIVI yağda 3 Besler Besler n Org UN Besler UN Dogs SÜ Ga INDİRİiM RiM SUT Halk Bizim Yarn Yal Sit Bizin UN 5'i1 YERDE e cone Borekeveastal ole old 응 Besler 응 Açık Sarı ÖKER vciçek Yağı Bizim AYC Ayciçek Yağı Ayçiçek Yağı BLe Eerinize sojlk 응 % % * Svı yağlar ve STK (Sigara - 50 Kg Toz Şeker - Kontör) hariç 1.500 TLlik tek fatura alışverişlerinizde un, çay, süt ve salça ürünleri mevcutsa, 3 adete kadar Bizim/Ona/Aytaç/Besler 18 Litre ürünlerinde %3 indirim. % Bizim Toptan'da yemek kartları ile alışveriş imkâni Ticket Edenred multinet Restaurant SETCARD Metropol Card Metropol 0000 0000 CEYOA COŞKI * Yemek kartlarından sadece ticari müşterilerimiz yararlanabilmektedir. Kristal Toz Şeker alımına geçerli değildir. Yemek kartları ile ödeme sadece mağazalarımızda geçerlidir. Metropol M multinet SETCARD Bu broşürdeki ürün ve fiyatlar tüm Ev Dışı Tüketim" müşterilerine özeldir. EDT kayıtlı müşterilerimizin kasalarda şirket bilgileriyle işlem yapmaları gerekmektedir. Card Tüm ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır. "Ev Dışı Tüketim (EDT): HORECA, Unlu Mamuller, Kamu Kurumları, İşletme Mutfakları, Firma/Ofisler, Esnaf ve Sanatkarlar. Ticket Restaurant Express o/o 이 %

Bizim Toptan Market katalogları

En popüler kataloglar