Arçelik şubeleri ve çalışma saatleri

Devamını oku

Arçelik Hakkında

Bir beyaz eşya markası olan Arçelik, ilk olarak 1955 yılında Türkiye’de kurulmuştur. Günümüzde Türkiye’de ve global markası olan Beko ile Avrupa’nın birçok ülkesinde lider konumda olan Arçelik, 7 ülkede 18 üretim tesisine, 32 ülkede 34 satış ve pazarlama ofisine sahiptir. Toplamda 11 markası bulunan Arçelik, ürün ve hizmetlerine 145’ten fazla ülkede devam etmektedir.

Sektöründe Türkiye, Romanya ve Güney Afrika’da ve Pakistan’da bünyesine kattığı Dawlance markası ile lider olma özelliğini sürdüren Arçelik, Beko markasıyla Avrupa’daki toplam beyaz eşya pazarında 2., solo beyaz eşya pazarında 1., İngiltere ve Polonya beyaz eşya, Fransa solo beyaz eşya pazarında 1. konumdadır.

Neden Arçelik?

Hizmet verdiği süre boyunca “İnovatif Çevre Dostu Ürün”, “Enerji Verimli Yeşil Tesisler”, “Yenilikçi Ürün”, “İnovasyon Liderliği” gibi sayısız ödülün sahibi olan Arçelik, üretimde çevreci yaklaşımı ve iş mükemmelliği anlamında üstün kalite anlayışıyla hizmet vermektedir.

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Arçelik’te buzdolabından çamaşır makinesine, davlumbazdan aspiratöre, 4K OLED TV’den fotoğraf makinesine, kombiden klimaya, buharlı ütüden saç şekillendiricilere kadar varan sayısız ürün, üstün tasarım ve teknoloji birikimiyle üretilmekte ve tüm ürünler Arçelik A.Ş. garantisi kapsamında tüketicinin hizmetine sunulmaktadır. Arçelik bünyesinde Beko, Grundig, Blomberg, Arctic, Altus, Flavel, Elektrabregenz, Leisure, Defy, Dawlance markalarını bulundurmaktadır.

Arçelik, web sitesi ve reklamlar üzerinden yapmakta olduğu kampanyaları duyurmaktadır. En güncel kampanyaları ve indirimli ürünleri görmek için web sitesini, TV ve billboard reklamlarını takip edebilir ya da Arçelik ürünlerinin satıldığı mağaza indirim kataloğu ve broşürlerini inceleyebilirsiniz. Bu hafta Arçelik ürünlerinde bir indirim ya da kampanya var mı diye merak ediyorsanız web sitesi üzerinden bu bilgilere kolayca ulaşabileceğiniz gibi beğendiğiniz ürünleri online sipariş aracılığıyla hemen satın alabilirsiniz. Arçelik, uygun fiyata ürün satın almak isteyen tüketiciler için aktüel kampanyalar yapmakta, üstün kalite ürünleri belirli süre ve limitli sayıda müşterilerine sunmaktadır. Arçelik’in farklı ürün gamları için ayrı olarak çıkardığı broşürlere göz atarak indirimdeki ürünlerden en önce siz haberdar olun.

Çalışma Saatleri ve Sipariş Teslimatı

Arçelik mağazaları hafta içi ve hafta sonu 10:00-22:00 arasında hizmet vermektedir. İnternet sitesi üzerinden yapılan alışverişler 2-10 gün arasında ücretsiz olarak teslim edilir.

Son çıkan kataloglar
Satıcılar - elektronik ürünler ve beyaz eşyalar